Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Miss Fortune przywracana do łask

Rok 2014 zgodnie z zapowiedziami ma być rokiem reworków. Jednakże reworki to słowo czasami zbyt szumne – niektórym postaciom wystarczają drobne zmiany, aby przywrócić je na piedestał. Tak też naszym zdaniem ma się sytuacja z Miss Fortune – ADC, której popularność była niesamowicie wysoka, jednak spadłą ze względu na zmiany w mecie. Na amerykańskich forach Riotu zapytano dzisiaj o ewentualne zmiany w tej nieco zapomnianej postaci. Odpowiedź, której udzielono może miło zaskoczyć przede wszystkim miłośników Misski:

Miss Fortune radzi sobie całkiem dobrze, jednak wraz z wypuszczeniem nowych strzelców i aktualizacjami starych, MF nie była ostatnio w świetle reflektorów. Mówiąc to mam świadomość, że mamy przygotowane dla niej zmiany, które niedługo chcemy wypuścić na PBE, a jeśli testy pójdą dobrze możemy się spodziewać, że wejdą także do któregoś z patchy.
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.