Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Start sezonu czwartego za miesiąc, rok 2014 rokiem reworków, Ao Shin w przyszłym roku

Pracownik Riotu – BrokenSword urządzał wczoraj AMA (Ask Me Anything) na forum zachodnioeuropejskim. Jedną z najważniejszych odpowiedzi jaką udzielił była informacja, że sezon czwarty zacznie się za mniej więcej miesiąc. Zachęcamy do przeczytania wszystkich ważniejszych odpowiedzi:

Kiedy rozpocznie się sezon czwarty?

Myślę, że około miesiąca od tego momentu. Nie znam dokładnej daty. Połowicznie zależy to od naszych strategicznych decyzji co do czasu, a połowicznie od możliwości, aby kod na Sezon 2014 (bo tak go nazywamy) był gotowy i działał stabilnie.

Co z centrum danych w Amsterdamie?

 

Ma się całkiem dobrze. Dostałem informację, że powinno być gotowe w pierwszym kwartale tego roku, a więc w ciągu najbliższych czterech miesięcy. Wiem, że zostanę przez Was ukrzyżowany jeśli nie dotrzymamy tego terminu, ale pozwolono mi na jego zdradzenie.

Trzymajcie kciuki – chcemy je mieć jak najszybciej.

Czym się zajmujesz?

 

Jestem w dziale produkcyjnym – zajmuję się Product Managementem. Dbam o działanie klienta PVP.net. Praca naszego działu jest w większości niewidzialna, jako że zajmujemy się Platformą, które kontroluje globalny przepływ informacji pomiędzy klientami. Naszymi najbardziej widocznymi osiągnięciami jest przebudowanie systemu wymiany bohaterów oraz zmiany w oknie wyboru championów.

Teraz zajmujemy się systemem zaproszeń. Zmiany powinny wyjść w ciągu dwóch najbliższych patchy. Oczywiście zostaną one ogłoszone, abyśmy mogli zebrać Wasze opinie na ten temat. Planujemy, abyś miał możliwość przeniesienia uprawnień założyciela gry na inną osobę – umożliwi to wyznaczenie osoby odpowiedzialnej m.in. za picki i bany.

Co z Ao Shinem?

Ao Shin jest jeszcze bardzo, bardzo daleki od ukończenia. Prawdopodobnie nie skończymy go w tym roku. Nauczyliśmy się wiele po wprowadzeniu jego concept arta. Od tamtego czasu jego koncepcja drastycznie się zmieniła, a wymyślenie świetnych zdolności, które oddadzą jego historię niestety zajmie sporo czasu.

Jaki będzie następny champion?

Nie sprawdzałem dokładnej daty wydania następnego championa, ale mogę Wam zagwarantować, że z pewnością przyniesie Wam sporo radości. Nie będziecie się go spodziewać!

Co ze zwiększoną liczbą reworków?

lol. Rozmawiałem z członkiem zespołu odpowiadającego za bohaterów i widziałem roadmapę na rok 2013. Zdecydowanie będzie to rok reworków – będzie ich dużo więcej niż nowych championów. Musimy dać trochę miłości championom, którzy są już w lidze.

źródło: http://www.surrenderat20.net/2014/01/red-post-collection-riot-brokenshard-q.html

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.