Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mech vs Minions – gra planszowa w świecie League of Legends oficjalnie zapowiedziana

Riot oficjalnie już zapowiedział premierę gry planszowej dziejącej się w uniwersum League of Legends noszącej nazwę “Mech vs Minions”, o której istnieniu zrobiło się głośno jakiś czas temu kiedy to na jednej ze stron zajmującej się tego typu grami pojawiła się krótka zapowiedź właśnie tego produktu (więcej na ten temat znaleźć możecie tutaj). Przechodząc do większej ilości szczegółów na ten temat zacznijmy od grafiki, a także krótkiego materiału wideo w języku angielskim, które promują Mech vs Minions.

…

Riot udostępnił  do pobrania dla wszystkich zainteresowanych książkę z zasadami, która została przetłumaczona na wiele różnych języków, w tym na język polski (pobrać ją możecie tutaj), a także specjalny sundtrack który został przygotowany właśnie na tę okazję (znaleźć go możecie tutaj).

Dodatkowo przygotowany został również film w języku angielskim będący tutorialem do “Mech vs Minions”, w którym wyjaśnione są wszelkie podstawowe zasady i mechaniki obowiązujące w tej grze.

Poniżej natomiast znaleźć możecie specjalną grafikę prezentującą czego w pudełku z grą spodziewać się mogą osoby, które zdecydują się na jej zakup.

…

By rozwiać wszelkie wątpliwości, przygotowane zostały również odpowiedzi na pytania związane z tym produktem, które mogą pojawiać się najczęściej i odpowiedzi na nie znaleźć możecie poniżej:

Jakiego rodzaju grą jest Mech vs Minions?

Mech vs Minions jest w pełni kooperacyjną grą planszową dla 2-4 graczy. Korzystając z programowalnego poruszania się pochodzącego ze wspólnej puli, członkowie drużyny będą rośli w siłę by stawić czoła hordzie krwiożerczych minionów.

Czy sama gra ma jaką historię?

A czy ultra-mega-potężny  Ogniopluj Rumble’a jest gorący? Tak. Rumble zaprosił Heimerdingera, Tristanę, Corkiego  i Ziggsa do swojej wkrótce-mega-elitarnej szkoły. Bez zdradzania zbyt wiele rzeczy nie potoczyły się zgodnie z planem i teraz Yordle muszą pracować razem w walce z minionami. Każda misja jest unikalna – z różnymi wyzwaniami i celami – pojawiającymi się w trakcie przebijania się przez fabularną kampanię.

Co dokładnie znajduje się w pudełku z grą?

Pudełko zawiera pięć plansz, cztery linie komend (po jednej dla każdego gracza), cztery pomalowane miniatury mechów, talie umiejętności i obrażeń, klepsydrę, miniaturę źródła mocy przypominającego bombę, sześć metalowych trackerów, cztery akrylowe odłamki, cztery kostki i sto miniatur minionów. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że w zapieczętowanym pudełku znajduje się jakiś duży obiekt próbujący się wydostać…

Ile mniej więcej zajmuje przejście kampanii?

Istnieje dziesięć różnych misji z czego przejście każdej zajmuje około 60-90 minut.

Kiedy i gdzie mogę zakupić Mech vs Minions?

Mechs vs Minions sprzedawane będzie ekskluzywnie w sklepie Riot Games począwszy od 13 października 2016 roku o 8:00.

Ile Mech vs Minions będzie kosztować?

Gra będzie kosztować 75$ (obecnie około 289 złotych) plus koszty związane z wysyłką i obsługą (zależne od kraju, do którego zamawiamy).

W jakim języku dostępna będzie gra?

Pierwsza partia wydana zostanie w języku angielskim, a także uproszczonym chińskim, jednak mamy nadzieję ze w przyszłości uda wydać się kolejne wersje językowe.

Co mam zrobić jeśli zgubie kawałek gry?

Poinformuj o tym w zgłoszeniu  Support Riot Games .

źródło: http://na.leagueoflegends.com/en/featured/mechs-vs-minions

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.