Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Lemondogs usunięte z LCSu

W związku z niespełnieniem warunków ultimatum (pisaliśmy o tym tutaj) przez organizację Lemondogs została ona usunięta z rozgrywek LCSu.

riotnickallen

NiP, MYM oraz SHC będą miały szansę awansować do rozgrywek – więcej informacji o sposobie kwalifikacji powinno pojawić się już wkrótce.

Całą sytuacje komentuje również game analyst MYMu Kittz na swoim fanpage, rzucając nieco więcej światła na zaistniałą sytuację:

Jest 6 rano, a ja o drugiej w nocy dostałem telefon o sytuacji z LCS i nie mogę spać. Dla niezorientowanych – Lemoondogsi nie dostarczyli swojego składu do godziny 24:00 dnia 8 stycznia 2014 przez co zostali wyrzuceni z LCS Spring Split Season 4. Stoczymy bój z Ninjas in Pyjamas i SUPA HOT CREW XD i wygrany tych meczy będzie miał szansę już od 14 stycznia prezentować swoje umiejętności w LCS.

Tłumacząc sytuacje lekko dla was to nie jest nijak wina graczy Lemondogs, wczoraj udało im się nawet skompletować skład spełniający warunki ustawione przez RIOT, lecz nie udało się dostarczy tony dokumentów wymaganych w wypadku LCS. Niestety nie tylko LD ma tu problemy.

– Po kwalifikacjach do LCS wszystkie trzy teamy z wyżej wymienionych coś “pomixowały” i wszystkie nie spełniają założeń ustalanych przez RIOT:
— SHC po kwalifikacjach wymieniło swojego AD Carry, Haydala, na bardzo utalentowanego gracza o nicku MrRallez oraz ich jungler, Impaler (który był subem, ogólnie gra w Dignitas UK), wrócił do pierwotnego składu. Zastąpić go miał Amin (który ma 16 lat, lecz mógł grać w lidze Cola Zero, bo tylko 3 graczy musi tam posiadać 17 lat), tak się niestety nie stało, bo pojawiła się szansa awansu do LCS, a Szwed był za młody. Warunek ustalony przez RIOT mówi o tym, że nie można przejąć więcej niż 2 graczy innej drużyny z promocji/LCS. W tym wypadku LD musiało znaleźć taki skład, by tylko dwójka graczy pochodziła z oryginalnego line-up SHC (Impaler, Haydal, Moopz, Mimer, Migxaa). Wczoraj spełnili te wymagania i byli gotowi (nie chcę tutaj za dużo mówić, by nie wyjść na drugiego Ollyego, więc napiszę tylko, że w składzie miała być 2 z LD, 2 z SHC i Rallez). Niestety po wczorajszej sytuacji SHC nie może wystąpić w takim line-upie w kwalifikacjach do LCS, bo musi posiadać trzech graczy ze starego SHC w rosterze. Muszą, więc wrócić do jednego z pierwotnych graczy. Pytanie czy nie powstały jakieś osobiste problemy między graczami i czy jest taka możliwość.

Przewidywany skład SHC: 3 z 4 z byłego SHC (tzn. Moopz/Migxaa/Haydal/Mimer), jeden z graczy BotA LD (pewnie ktoś z trójki ShLaya/ImSoFresh/Myw) oraz Rallez na ADC.

— NiP z tego co mówiło się pierwotnie miało mieć problemy w składzie. Mithy powiedział, że będzie miał za duży ping, Zorozero pisał coś o odejściu na emeryturę i tym podobne. Po kwalifikacjach przez pewien czas nie grali, ale potem pojawiła się szansa na awans do LCS i wrócili do gry. Gdy okazało się, że NiP będzie występował w rozgrywkach Cola Zero zamiast LCS wymienili oni prawdopodobnie swojego junglera – hyrqBot, któy ma problemy ze wzrokiem został zastąpiony Aminem (który jest za młody na LCS). Niestety dla NiPu w obecnej sytuacji Szwed nie może grać w kwalifikacjach i NiP musi znaleźć zastępstwo.

Przewidywany skład NiP: 4 z 5 z byłego NiP (ZoroZero, Nukeduck, Mithy, Freeze) oraz jungler hyrqBot/Malunoo/ktoś nowy.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.