Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Diamondprox: “Czekam na poważne oferty”

Po tym jak wcześniej w tym tygodniu informowaliśmy Was o zmianach w składzie Gambit Gaming, na wierzch zaczyna wychodzić coraz więcej brudów związanych z odejściem Diamondproxa i Dariena z rosyjskiej organizacji. Podczas dzisiejszego streama, ten pierwszy bez owijania w bawełnę dzielił się z widzami swoimi, często kontrowersyjnymi, opiniami.

Dla fanów esportu najważniejszymi informacjami mogą być te o przyszłości legendarnego junglera. Diamond raczej nie bierze pod uwagę szybkiego powrotu do ex-M5, skoro stwierdził, że czeka na poważne oferty od innych zespołów. Jednocześnie zaprzeczył, że myśli o wyjeździe do Korei – bariera językowa byłaby dla niego zbyt dużym problemem. Nie bierze też pod uwagę budowy rosyjskiego zespołu. Jak zauważa, nie miałoby to żadnych szans powodzenia, kiedy topowi zawodnicy z jego kraju nienawidzą się nawzajem.

Podczas streamowania mocno oberwało się aktualnym członkom Gambitu. Chociaż Diamond cały czas uważa Genje za swojego przyjaciela, to bardzo negatywnie wypowiada się o reszcie. Wyraźnie zaznaczył, że nie zgadza się z  decyzją o wyrzuceniu jego i Dariena z pierwszej drużyny. W pewnym momencie żartobliwie rzucił, że razem z nim mogliby stworzyć drugi zespół Gambitu i zmieść podstawowy skład.

Faza zasadnicza letniej edycji LCS powoli dobiega końca, wątpliwe jest więc, że zobaczymy byłych zawodników GMB w innych zespołach. Prawdopodobnie, jeżeli któryś z nich pozostanie ponownie zatrudniony, na co o wiele większą szansę ma Diamond, to zobaczymy ich na scenie dopiero na zimę.

Przypomnę, że nowymi zawodnikami Gambitu zostali Kubon i Loulex, którzy będą dzisiaj mieli okazję zadebiutować w nowych barwach.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.