Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zwycięzca w konkursie od Razera

Stanął przed nami ciężki wybór – jak spośród tylu fajnych komentarzy wybrać ten, który zasługiwać będzie na komplet od Razera? Postawić na kreatywność, zdolność do rymów czy zwykłą szczerość? Każdy z nas miał inne zdanie na ten temat, dlatego też postanowiliśmy, że każdy z członków komisji konkursowej będzie mógł nominować jeden z komentarzy, który dostanie się do finałowej fazy. Tym oto sposobem wyłoniliśmy trzy poniższe komentarze, jako pretendentów do zwycięstwa:

Przyda mi się nowa mycha,
Bo ta stara ledwo dycha,
Z nową myszką serię wbiję
No i w brązie już nie zgniję,
Quadry, Penty inne cuda,
Z myszką Razer mi się uda,
I podkładka by się zdała,
Bo ta stara się porwała.

 

Kto nie słyszał, niech usłyszy
Bo nastały ciężkie czasy,
A ja potrzebuję myszy,
By zwyciężyć lagów masy.
A niełatwe to z mym sprzętem,
Bo gdy już mam zabić wroga,
Kursor mija go wykrętem
Gdyż niejasna jego droga.
Taki urok tanich rzeczy
Zawsze zawodzą w złym czasie
Więc się trzeba zabezpieczyć
Myszą o najwyższej klasie
Tu się zwracam do redakcji
Dopomóżcie w mojej męce
Dajcie wygrać mi w tej akcji
Z mym gryzoniem bolą ręce.
A z myszeczką od Razera
Takie nie wystąpią rzeczy.
Chcę tę myszkę tu i teraz!
Chcę się w końcu już ją cieszyć!

 

Drodzy redaktorzy,: Nie jestem z bogatej rodziny i gram w LoLa na szajsie, i choć staram się jak mogę, czasami szajs zawodzi. Zestaw ktory dobrodusznie zamierzacie podarować ktoremuś z czytelników byłby dla mnie czymś tak wpaniałym, iż mój umysł być może pozwoliłby mi rozegrać rankeda godnego Dyrusa i wspiąć się po rankingowej drabinie do poziomu Złota. Zestaw należy sie z pewnościa nie tylko mnie, i mała jest szansa abym wygrał z genialnymi pomysłami innych fanów waszej strony, lecz niewątpliwie skrycie pożądam tego zestawu z całego serca. Pozdrawiam całą ekipę H2W. Jesteście wspaniali

Po licznych dyskusjach spośród tej trójki jako zwycięski wybraliśmy drugi – zaczynający się od słów “kto nie słyszał, niech usłyszy”. Dlatego też – gratulujemy zwycięzcy i prosimy o wiadomość prywatną na facebooku z konta, które zamieściło zwycięski komentarz (wiadomość powinna zawierać dane adresowe do przesyłki). Gratulujemy!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.