Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zobaczcie Projekt

Zgodnie z tym o czym już informowaliśmy was w weekend już wkrótce w League of Legends wydany zostanie nowy skin z serii Project, który najprawdopodobniej przypadnie Zedowi. W związku z tym Riot uruchomił już oficjalną podstronę zapowiadającą nadejście tej skórki, z której to zresztą możemy się również dowiedzieć się, że seria ta będzie miała równo sześć skórek, a także znaleźć wskazówki na temat postaci, które mają je otrzymać. Owe wskazówki są dość tajemnicze, jednak póki co spekuluje się że obok Yasuo skiny z serii Project otrzymają takie postacie jak: Zed (wskazówka na temat tej postaci znajduje się lewym dolnym rogu owej podstrony), Lucian (prawy dolnym rogu podstrony), Kayle/Leona (lewy górny róg), niewydany jeszcze dotąd champion (górna, środkowa część), a także Fiora/Irelia (prawy górny róg). Wspomnianą podstronę znaleźć możecie pod tym adresem: http://eune.leagueoflegends.com/pl/site/skins-project/a>

Edit: Jako, że dostarczono nam bardzo małej ilości informacji, nadal bardzo duża część wiadomości na temat skórek z tej serii pozostaje w kwestii domysłów i spekulacji. Według części osób tekst znajdujący się w prawym dolnym rogu może wcale nie odnosić się tak jak pierwotnie spekulowano do Luciana, a zamiast tego zapowiadać on może nadejście skina do Shena. Na poparcie tej tezy może służyć fakt iż numer tego wspomnienia (6553112894302) po przekonwertowaniu daje nam chińską literę 孞, którą tłumaczyć możemy właśnie jako Shen. Dodatkowo treść owych wspomnień, a zwłaszcza część o wizjach wolnych od cienia z łatwością można podciągnąć do morderczej rywalizacji tej postaci z Zedem. Jeśli wejdziemy natomiast na ową podstronę z urządzenia mobilnego otrzymamy tajemniczą grafikę z napisem “DO NOT TRUST, CORRUPTED MEMORIES”, sama grafika zdaje się przedstawiać jeden z nowych skinów z serii Project, jednak co zastanawiające nie przypomina on żadnej z postaci, które według dotychczasowych spekulacji miałyby otrzymać skórki z takich serii, a raczej bardziej na myśl przywodzi on Xin Zhao czy Mastera Yi. Natomiast w samym tekście część osób doszukuje się wskazówki jakoby wspomnienia miały być tylko zmyłką i nie wskazywać postaci, które faktycznie otrzymają skina co mogłoby się zgadzać z samą grafiką, jako że ciężko jest znaleźć punkt wspólny któregoś ze wspomnieć czy to z Xin Zhao czy to z Masterem Yi.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.