Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Znamy zwycięzców konkursu “Rozpoznaj Sosenkę”

Kilka dni temu ujawniliśmy specjalny konkurs pt. “Rozpoznaj Sosenkę“. Polegał on na rozpoznaniu postaci, za którego przebrana jest Sosenka – bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych polskich cosplayerek. Dzisiaj nastał dzień ogłoszenia wyników oraz ujawnienia szczęśliwców, którzy otrzymają wiele wspaniałych upominków.

Na wstępie w imieniu własnym oraz Sosenki chcemy podziękować za Waszą aktywność – otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, w tym aż 145 w pełni prawidłowo uzupełnionych. Mamy nadzieję, że konkurs przypadł Wam do gustu i dostarczył nie tylko szansy na wykazanie się, lecz także mnóstwo zabawy, które stanowiło główny cel konkursu.

A teraz przejdźmy do najważniejszego elementu, czyli do ogłoszenia zwycięzcy. Na poniższej grafice są wypisane wszystkie osoby, którym udało się zgarnąć nagrody.

wynikii

Serdecznie gratulujemy! Wszystkie wyróżniony osoby prosimy o wysłanie wiadomości na fanpage Sosenki w celu odebrania nagrody.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za udział! W przyszłości spodziewajcie się kolejnych tego typu konkursów. Już w najbliższy piątek czeka na Was kolejna łamigłówka z jeszcze większym zakresem trudności, lecz także ze znacznie ciekawszymi nagrodami. 😉

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z twórczością Sosenki (KLIK i KLIK). Poniżej znajdziecie screen potwierdzający wyniki losowania (w screenie prezentowanych jest tylko 25 użytkowników, którzy byli najbliżej wygranej. Pamiętajcie jednak, że osoba na 145. miejscu miała takie same szanse jak osoba na pierwszej lokacie).

wyniki

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.