Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Znamy zwycięzcę konkursu pt. “Bohaterzy w popkulturze” + galeria wyróżnionych grafik

Jakiś czas temu ogłosiliśmy innowacyjny konkurs pt. “Bohaterowie w popkulturze“. Po otrzymaniu ogromnej ilości wspaniałych prac, nadeszła pora na ogłoszenie tej jednej jedynej, która wyróżnia się nad całą resztą.

Na wstępie dodam, że otrzymaliśmy prawie 100 prac (a dokładnie 99), co jest dla nas ogromnym powodem do radości. Cieszy nas fakt, że takie konkursy przypadają naszym czytelnikom do gustu, zatem już niedługo wystartujemy z kolejnymi. Najpierw jednak ogłośmy wyniki ostatniego konkursu – przedstawiającym bohaterów League of Legends jako elementy współczesnej popkultury.

Wybraliśmy 17 prac, który wyróżniają się nad całą resztą (cała siedemnastka została ukazana w treści tego wpisu). Po długich naradach i ciężkich decyzjach zdecydowaliśmy, że 50zł otrzyma Kiro. Jego praca doskonale wpasowuje się w tematykę konkursu, a ponadto została wręcz idealnie dopracowana. Autor zadbał o każdy szczegół – nawet o grę aktorską różowego miniona! Nie pozostało nic innego jak życzyć Oscara i udziału na przyszłych festiwalach filmowych w PremadeQ.

Kiro - zwycięska praca

Kliknij w poniższy obrazek, by go powiększyć w nowej karcie.

Kiro

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcy! Prosimy o śledzenie swojej skrzynki pocztowej – w przeciągu kilku dni skontaktujemy się w celu odebrania nagrody.

To nie koniec wrażeń! Poniżej przedstawiamy galerię pozostałych 16 prac, które zostały wyróżnione na tle reszty. Powyżej każdej z grafik widnieje pseudonim autora.

BlackSuperADI

Kliknijcie w dany obrazek, by go powiększyć w nowej karcie.

BlackSuperADI

Blue Gilly

Blue Gilly

Cebula

Cebula breaking bad

DyduSS

DyduSS

Gemonq

Gemonq azir

heideN


heideN

 

McRANGO
McRANGO 3

MisterSatuk

MisterSatuk

Mylony

Mylonu Corki gun

Mylony Alien

PORTABLE

PORTABLE

Rafaelion

Rafaelion 3

TryPlayEverytime

TryPlayEverytime

Veatec

Veatec

Yubaria

Yubaria Druzynapierscienia

Yubaria twlight

ZonkyBoy

ZonkyBoy

Raz jeszcze dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcy! Spodziewajcie się kolejnych konkursów – już niedługo. Bardzo niedługo! 😉

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.