Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Znamy już grupy na OGN Winter, koreańską ligę League of Legends

W rundzie tej widzimy aż trzy nowe drużyny: Team Dark, Team NB oraz AW Andromeda. Poza tym, zakwalifikowane teamy nie są zbyt różne od tego, co widzieliśmy na wcześniejszych OGNach w tym sezonie. Z Koreańskich kwalifikacji dostali się:

 

  • SKT T1 1: drużyna Easyhoona, często mylone z SKTT1 2, drużyną Fakera.
  • Xenics Storm: widziany na wcześniejszych OGNach.
  • Incredible Miracle 2: Mało znana drużyna, która zajmowała 5-8 miejsca w NLB oraz 9-16 w HOT6iX Champions Summer 2013.
  • Team Dark: Zupełnie nowa drużyna z Koreańskiej sceny LoLa. Na ten moment nie wiadomo o nich nic.
  • Team NB: Znajdują się w dokładniej takiej samej sytuacji jak Team Dark.
  • Jin Air Greenwings Stealths: Stosunkowo młoda drużyna złożona z doświadczonych graczy. Ich midlane, Hoon, jest często mylony z Easyhoonem.
  • Alienware Andromeda: Świeża krew na koreańskiej scenie. Oglądając ich mecze w qualifiersach doszedłem do wniosku, że team może wiele osiągnąć w niedalekiej przyszłości.
  • Samsung Galaxy Blue: Drużyna która w ostatniej rundzie qualifiersów pokonała SKTT1 2 (mistrzów sezonu 3). Widać, że PawN jest w coraz to lepszej formie, a ich duo lane (deft+Heart) dogaduje się coraz lepiej.

Całość pierwszej rundy przedstawia się w następujący sposób:

GroupTeam 1Team 2Team 3Team 4
ASKT T1 #1SKT T1 #2CJ Entus BlazeTeam NB
BKT BulletsSamsung BlueNajin B SwordIM #2
CSamsung OzoneAW AndromedaNajin W ShieldTeam Dark
DCJ FrostJinAir StealthsJinAir FalconsXenics Storm


Team NB, który jak już wspomnieliśmy jest nowo utworzoną drużyną, trafił na “grupę śmierci”, tak więc wątpliwym jest ich pokaz umiejętności. Poza tym, obstawiam że z grupy wyjdzie Blaze/SKT T1 #2.

Grupa druga to jedna, wielka niewiadoma. Wszystkie cztery drużyny prezentują mniej więcej podobny poziom gry, tak więc oglądanie ich meczy będzie z pewnością ciekawym doświadczeniem.

W trzeciej grupie pojawiły się aż dwie z trzech nowych drużyn. Powinien być to raczej majowy spacerek dla Ozone i Najin W Shield, a mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami będzie prawdopodobnie najciekawszym w grupie.

Czwarta grupa to trzy “porządne” drużyny oraz CJ Frost, który w tym momencie nie ma swojej starej stabilności. Po wielu zmianach rosteru Frosta, grupa ta będzie z pewnością najciekawsza do oglądania.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.