Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Znamy drugiego finalistę Mistrzostw Świata!

Dark PassagePo Samsungu Blue, który udział w Mistrzostwach zapewnił sobie już jakiś czas temu ze względu na znakomite występy w OGN, teraz kolejny zespół zakwalifikował się do najważniejszych zawodów sezonu.

Formacją tą jest turecka drużyna Dark Passage, która uczestniczyła w Turnieju o Dziką Kartę. Po interesującej walce w pierwszym dniu z zawodów odpadło rosyjskie Russian Force, a do finału zakwalifikowało się właśnie Dark Passage, które miało zmierzyć się z australijską ekipą Legacy e-sports.Dark Passage skłądW finale po dość jednostronnym widowisku turecki zespół zgodnie z oczekiwaniami ograł rywali w stosunku 3-0 i zapewnił sobie miejsce na finałach Mistrzostw Świata. Oczywiście Dark Passage będzie bardzo ciężko wygrać choćby jeden mecz na azjatyckich zawodach, ale już sam udział tego zespołu w tym wydarzeniu jest wielkim sukcesem dla tureckiego e-sportu.

Drużyna składa się z pięciu graczy pochodzących z Turcji. Trzech z nich posiada konta w challengerze EU West, a dwóch znajduje się w wysokim diamencie. Najważniejszymi ogniwami Dark Passage są midlaner Naru oraz strzelec Holyphoenix. Co prawda ich występy pierwszego dnia turnieju pozostawiały wiele do życzenia, ale już w finale zaprezentowali się już znacznie lepiej, zupełnie deklasując rywali. Skład drużyny wygląda następująco:

 IDNameRole
TurkeyfabulousAsım Cihat KarakayaTop
TurkeyCrystal MethAtakan AydınJungle
TurkeyNaruKoray BıçakMid
TurkeyHolyphoenixAnıl IşıkAD
TurkeyTrieLBaenReErcan BozkurtSupport

Czy Dark Passage będzie outsiderem Mistrzostw, tak jak rok temu Gaming Gear.EU czy może będzie w stanie sprawić niespodziankę i z powodzeniem rywalizować z najlepszymi zespołami globu? Jakie jest wasze zdanie? Czy Turnieje o Dziką Kartę są krokiem w dobrym kierunku czy może Riot popełnia błąd? Piszcie w komentarzach!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.