Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmieniamy nazwę RP

Witajcie!

Ostatnio mieliśmy dla was kilka ważnych ogłoszeń, dotyczących między innymi nowych gier Riot. W związku z tym chcemy poinformować, że nie będziemy już używać Riot Points w aktualnych i przyszłych grach. Nasze nowe gry mobilne, czyli Legends of Runeterra, PT i League of Legends: Wild Rift, pojawią się w sklepach Google Play i Apple App Store, które nie pozwalają na korzystanie z tej samej waluty przez kilka tytułów. To ograniczenie oraz inne komplikacje logistyczne wynikające z posiadania międzyplatformowej waluty spowodowały, że w każdej wprowadzimy osobne środki płatnicze.

Jeśli chodzi o mobilną wersję PT, to chociaż będziecie używać innej waluty gry na urządzeniach mobilnych, możecie liczyć na połączenie ekwipunku pomiędzy obiema platformami.

Zgodnie z powyższymi wyjaśnieniami waluta gry w League of Legends i Potyczkach Taktycznych na komputery PC i Mac będzie się nazywała po prostu „RP”. Wszystkie wcześniej zakupione lub posiadane przez was karty z RP wciąż będą działać, a struktura cen na razie pozostanie bez zmian.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.