Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w TFT-owej wersji Guardian Angel i Cursed Blade wprowadzone na PBE

W obecnym cyklu na serwerze testowym PBE pojawiła się spora ilość nowości związanych z trybem gry Teamfight Tactics.

W ostatnim czasie w ramach tego typu zmian w pewien sposób zmodyfikowano sposób w jaki z poziomami jednostek w interakcje wchodzą niektóre przedmioty.

Po pierwsze zmieniono sposób w jaki działa Guardian Angel – poza obecnym już na serwerach live efektem wskrzeszenia przedmiot ten dodatkowo oferuje teraz efekt zwiększenia poziomu danej jednostki o 1. W związku z tą zmianą dodano do gry również 4 poziom jednostek, na który poszczególne postacie mogą wejść tylko przy użyciu tego przedmiotu. Jednostki 4 poziomu posiadają zdecydowanie większe wartości statystyk – dla przykładu Warwick wzniesiony do 4 poziomu posiadał podwójną ilość HP względem 3 poziomu.

https://i.imgur.com/B1E1MTL.png

Jeśli chodzi o stackowanie Guardian Angel to wygląda na to, że obecnie przedmiot ten pozwala tylko raz zwiększyć poziom danej jednostki. Ewentualne dodatkowe GA złożone na danej postaci wskrzeszają obecnie z pełną ilością HP ale bez efektu zwiększania poziomu.

W podobny sposób potraktowano obecny w grze przedmiot zwany Cursed Blade, który dodaje do auto-ataków szansę na zmniejszenie poziomu jednostki. Mianowicie dodano możliwość zmniejszenia poziomu z pierwszego na zerowy. Jak można się domyślić jednostki na zerowy poziomie mają niesamowicie niskie wartości poszczególnych statystyk.

https://i.imgur.com/ZNY3KmB.png

Ten efekt w przeciwieństwie do GA się obecnie na PBE stackuje co za tym idzie przy odpowiedniej dozie szczęścia i czasu możliwe jest wielokrotne zmniejszenie poziomu danej postaci.

źródło: =https://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/cb2yey/so_tft_added_temporary_level_4_and_level_0_units/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.