Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w terminarzu fazy Play-In Mistrzostw Świata 2018

Już za kilka dni bo 1 października bieżącego roku rozpocznie się faza Play-In Mistrzostw Świata 2018, w którym rozmaite drużyny będą rywalizować o cztery pozostałe miejsca w fazie grupowej tego turnieju.

Jak jednak dzisiaj oficjalnie ogłoszono w terminarzu tej fazy Mistrzostw Świata doszło do pewnych zmian, a dokładniej rzecz ujmując daty rozegrania dnia 1 i 3 zostały zamienione odpowiednio z dniem 2 i 4.Wszystko to spowodowane jest problemami z wizą na jakie natrafili członkowie meksykańskiego Infinity Esports, przez które nie mogli oni wylecieć do Korei przed 28 września. W dotychczasowym terminarzu drużyna ta miała rozpocząć rywalizację już 1 października, a przy przylocie jej członków do Korei planowanym na 30 września oznaczałoby to, że gracze nie mieliby nawet czasu odpocząć po długim locie. Dla europejskich fanów oznacza to, że dzień później będziemy mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć w akcji jedynego przedstawiciela EU LCS w tej fazie – G2 Esports.

Obecny terminarz fazy Play-In Mistrzostw Świata prezentuje się następująco (jako, że obrazek ten prezentuje godziny w sferze czasowej Korei, by otrzymać planowaną godzinę rozpoczęcia się meczów na czas polski, należy odjąć 6 godzin od przedstawionej daty).

źródło: =https://www.invenglobal.com/articles/6339/visa-issues-change-2018-league-of-legends-world-championship-play-in-stage-schedule

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.