Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w Team Builderze, Tajemnicza Skórka nadchodzi


Od dzisiaj rozpoczyna się eksperyment Riotu mający na celu zredukowanie czasów trwania kolejki (dla 5% graczy czasy kolejki są dłuższe niż 5-10 minut) przy używaniu Team Buildera. Jako że głównym powodem obecnej sytuacji jest zbyt duża (w stosunku do innych graczy) liczba kapitanów, od dzisiaj będziemy mogli zostać kapitanem tylko wtedy, gdy zbudujemy drużynę z przynajmniej jednym graczem zaproszonym z naszej listy przyjaciół.


Początek kwietnia będzie dobrym okresem dla wszystkich fanów Mystery Skinów. Otóż w okresie od 1 do 4 kwietnia będziemy mogli zakupić sobie tajemniczą skórkę za cenę 490 RP. Dla przypomnienia: gdy kupujemy tajemniczą skórkę mamy gwarancję otrzymania losowego skina, który kosztuje przy normalnym zakupie przynajmniej 520 RP


Kolejne przewidywane na patch 4.5 zmiany zostały zapowiedziane. Tym razem dotyczą one ultimate Jinx, które nie będzie już na cooldownie, jeśli postać zginie podczas używania tej umiejętności (ma to działać na tej samej zasadzie co ultimate Nami). Choć na nadchodzący patch planowane są tego typu zmiany tylko dla Jinx, to Riot już zapowiedział, że w przyszłości będzie chciał na tej samej zasadzie zmodyfikować umiejętności innych postaci.


ZenonTheStoic w temacie na forum LoLa zapowiedział, że wraz z kilkoma innymi Rioterami pracuje obecnie nad reworkiem Siona. Jeśli chodzi o umiejętności, to na 95% zachowa on umiejętność pozwalającą mu farmić HP (umiejętność ta jest częścią testowanego obecnie zestawu i nie ma żadnych planów jej zmienienia). Niestety na premierę ewentualnych zmian prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze długo poczekać.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.