Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w systemie głosowania na poddanie się testowane na oceańskim serwerze

Zgodnie z zapowiedziami jednego z pracowników Riotu, już wkrótce doczekać możemy się pewnych modyfikacji związanych z systemem umożliwiającym wczesne poddanie się.

Dla przypomnienia w obecnej wersji by nasza drużyna poddała się zanim zegar w grze wybije 20:00 wszyscy jej członkowie muszą zgodzić się na taki ruch w nie-anonimowym głosowaniu. Po zmianach natomiast takim rezultatem ma się również kończyć głosowanie, w którym osiągnięto wynik 4-1. Jest to spowodowane faktem, że według danych zebranych przez Riot większość gier, w których głosowanie na wczesne poddanie się było odrzucane wynikiem 4-1 zazwyczaj i tak kończyło się w 20 minucie czy to poprzez normalne poddanie się czy to poprzez faktyczną przegraną gry. Póki co zmiany te mają być testowane na serwerze oceańskim, a jeśli wyniki tych testów będą zadowalające to możemy spodziewać się wprowadzenia tych modyfikacji w kolejnych regionach.

źródło: https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/ZpEtcFmB-quick-gameplay-thoughts-may-2

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.