Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w składach dwóch drużyn przed drugim tygodniem letniego splitu LEC 2019

Dopiero co rozpoczęły się rozgrywki letniego splitu LEC 2019, a już niektóre zespoły zdecydowały się na przeprowadzenie pewnych zmian w swoich składach.

Po pierwsze w drugim tygodniu rozgrywek, w LEC zadebiutuje koreański mid laner Son “Mickey” Young-min , który w przerwie pomiędzy splitami dołączył do Excel Esports. Zawodnik ten zastąpi w podstawowym składzie Excel Jorana “Special” Scheffera, który w przerwie pomiędzy splitami ogłosił nawet swoje odejście z Excel i wszystko wskazuje na to, że w pierwszym tygodniu LEC wystąpił on w barwach tej drużyny tylko dlatego, iż koreański mid laner nie otrzymał na czas wizy. W drugim tygodniu LEC Excel zmierzy się z Misfits Gaming i Splyce (oba zespoły obecnie posiadają bilans 1-1 w letnim splicie LEC).

Druga zmiana dotyczy natomiast wspomnianego przed chwilą Misfits Gaming. Zespół ten zdecydował się wystawić w nadchodzącym tygodniu w podstawowym składzie junglera Thomasa “Kirei” Yuena. Zawodnik ten również dołączył do swojej drużyny przed letnim splitem, jednak w pierwszym tygodniu występował w akademii Misfits. Zatem w tym tygodniu jego miejsce w drugiej drużynie zajmie Nubar “Maxlore” Sarafian. Zmiana ta może się wydawać dość zaskakująca, jako że Misfits zaliczyło dość obiecujący start w LEC – pomimo jednej porażki drużyna ta prezentowała się znacznie lepiej niż przez większość poprzedniego splitu. Poza Excel, rywalem Misfits w drugim tygodniu LEC będzie Origen.

źródło: =https://twitter.com/RiotMAXtheX/status/1139211016259145729

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.