Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w Kleptomancy, nowe przedmioty – Riot o nadchodzącym przed-sezonie

Dzisiaj na oficjalnym forum League of Legend pojawił się kolejny wpis z serii opisującej najnowsze przemyślenia na rozmaite tematy związane z gameplayem League of Legends.

Największym poruszonym tematem są rozmaite zmiany w runach związane z nadchodzącym przed-sezonem. Wśród przedstawionych tutaj zmian najciekawsza wydaje się wspomniana potencjalna (jeszcze nie przesądzona) zmiana w Kleptomancy, która jako jedyna nie trafiła jeszcze na serwer testowy PBE. Rozważane zmiany mają dwa założenia, po pierwsze sprawienie że runa ta będzie sensownym wyborem na większą ilość postaci, a po drugie sprawienie że nie będzie ona tak oczywistym wyborem na Ezreala. Potencjalnie zmieniony może zostać czas odnowienia, częstotliwość wypadania przedmiotów, czy bardziej istotniejsze rzeczy takie jak sposób aktywowania tej runy czy przedmioty, które można przy jej pomocy uzyskać.

Drugą wspomnianą kwestią jest wykryty, dość istotny bład w Yoricku, który sprawił że po wprowadzeniu patcha 8.21 win ratio tej postaci bardzo mocno spadło. Błąd ten polegał na tym, że każde przywołanie Dziewicy sprawiało, że poziom Ghouli Yoricka spadał z poziomu zależnego od levelu Yoricka do poziomu pierwszego. Błąd ten został już jednak naprawiony w ostatnim hotfixie i Yorick nie powinien być już nękany przez żadne poważne błędy.

Warto również wspomnieć o tym, że pracownik Riotu potwierdził swoje przypuszczenia z przed kilku tygodni, kiedy to stwierdził że w przed-sezonie najprawdopodobniej powróci przedmiot zwany Spear of Shojin, który swego czasu był testowany PBE, natomiast ten los nie czeka Atma’s Impalera czyli drugiego przedmiotu, który przebywał wraz z nim na serwerze testowym.

 

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/aIL8lE5J-quick-gameplay-thoughts-october-26

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.