Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w emotkach w patchu 8.12

Podrasowaliśmy emotki i mamy parę fajnych sztuczek, którymi popiszemy się już w patchu 8.12. Oto nowości:


EMOTKI ZA 350 RP

Zgodnie z waszymi życzeniami osłabiamy ceny emotek. Zazwyczaj informujemy o zmianach cenowych z dwutygodniowym wyprzedzeniem, dlatego też zwrócimy różnicę w cenie wszystkim, którzy kupili emotkę za 450 RP w ciągu ostatnich dwóch tygodni (od 9:01 CEST 29 maja do 8:59 CEST 12 czerwca). Ta częściowa refundacja powinna pojawić się na waszych kontach do 26 czerwca 2018 r. Gdy zostanie wykonana, wyślemy też do was e-maila.

Żeby podziękować tym, którzy kupili jakiekolwiek emotki przed patchem 8.12, przyznamy wam animowaną emotkę Szacuneczek z Pingu. Można ją też stworzyć za 5 klejnotów od 26 czerwca do 11 lipca.

Po więcej informacji o zmianach w cenach i oficjalnej polityce refundacji zobaczcie FAQ Wsparcia Gracza.

DYMKI EMOTEK

Chcieliście kiedykolwiek posłać swojemu cudownemu górnemu buziaka za wspaniałą pierwszą krew, ale jesteście daleko, daleko na dole? Dymki emotek pokazują wszystkie emotki sojuszników po lewej stronie ekranu. Możecie wyłączyć tę funkcję w menu Ustawień, jeżeli wasi znajomi zbytnio się ekscytują.

NOWE MIEJSCA NA AUTOMATYCZNIE ODPALANE EMOTKI: PIERWSZA KREW I AS

Pokażcie im, co czujecie, nie musząc się nad tym zastanawiać. Wasz najbardziej czarujący uśmiech może zostać automatycznie wyświetlony po zdobyciu pierwszej krwi i asa.

ZRÓBCIE HAŁAS

Zaśpiewajcie razem z Pingu: Wszystkie emotki odtwarzają teraz dźwięki.

AKTUALIZACJA KOLEKCJI

Możecie teraz zobaczyć, posortować i kupić emotki, których nie posiadacie, bezpośrednio z kolekcji.

TAJEMNICZE TOKENY EMOTEK

Tajemnicze emotki wyswobodziły się z okowów zastawu i są teraz dostępne też samodzielnie. Tajemnicze tokeny emotek (195 RP) przyznają losową, nieposiadaną emotkę. Będą one od czasu do czasu dostępne do kupienia w sklepie. Mogą z nich też wypaść emotki z wydarzeń, które można było kupić kiedyś, a obecnie są niedostępne! (Nie wliczają się w to emotki za osiągnięcia. Gracze ciężko na nie zapracowali).

REGULARNE WYPRZEDAŻE EMOTEK

Emotki starsze niż sześć miesięcy dołączą do regularnego harmonogramu wyprzedaży skórek. Zgarnijcie je ze sklepu League wraz z innymi wyprzedażami.

NOWE EMOTKI

  • Ups
  • Do Boju Drużyno!
  • Podekscytowany Kotek
  • Okej
  • Radosny Pingu

Zgarnijcie wszystkie pięć w Zestawie Drużynowych Emotek za 925 RP do 8:59 CEST 11 lipca 2018.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.