Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w druzynie Ocelote’a i H2k

W składach drużyn, które w najbliższym czasie będą miały okazję powalczyć o miejsce w LCS w trakcie Expansion Tournamentu doszło dzisiaj do kolejnych przetasowań, które z racji zbliżającego się rozpoczęcia turnieju rozszerzającego okażą się najprawdopodobniej jednymi z ostatnich.

Z Gamers 2 pożegnał się dotychczasowy support Fernando “Rydle” Soria i jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu drużyny, decyzja ta została podjęta przez całą drużynę i została podyktowana tym, że styl gry samego G2 i Rydle’a za bardzo różniły się od siebie. Jeśli chodzi o nowego supporta w teamie ocelote’a to wydaję się być przesądzone, że zostanie nim były zawodnik Supa Hot Crew Raymond “kaSing” Tsang co najprawdopodobniej zostało potwierdzone przez wpis na Facebooku/Twitterze samego ocelote’a.

Drugim teamem, w którym doszło dzisiaj do zmian w rosterze jest H2k Gaming, do którego dołączyć mieliby Jean-Victor loulex Burgevin (jungler znany wcześniej z występów w Ninjas in Pyjamas, czy rozegrania dwóch meczy w LCS.EU w barwach Gambit Gaming) i Niklas “Zytan” Lakaniemi (support, który znany może być tylko z występów w SK Gaming Prime). Ten pierwszy miałby zastąpić w drużynie Jonasa “Trashyego” Andersena, który pożegnał się z nią już jakiś czas temu, jednak wszystko wskazuje na to że loulex nie był pierwszym wyborem H2k, gdyż wcześniej wiele wskazywało na to, że do drużyny dołączy poszukujący obecnie teamu Maurice “Amazing” Stückenschneider. Natomiast przyjście Zytana oznaczać miałoby, że z H2k żegna się dotychczasowy support Baltat “AoD” Alin. Należy jednak pamiętać, że nie jest to oficjalna informacja, gdyż nie została ona dostarczona przez samą organizację lub jednego z graczy się w niej znajdujących, a przez Haïdara “Zyzza” Mezidiego (występował on zarówno z loulexem jak i z Zytanem przez pewien czas w SK Gaming Prime).

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.