Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w Copenhagen Wolves

Nie wykluczone, że szykują się kolejne zmiany na e-sportowej scenie. Jeden z amatorskich graczy Mustafa “avenuee” Atalay umieścił na swoim fanepage’u, post według, którego był on testowany przez grające w LCS Copenhagen Wolves, jednak ostatecznie zdecydował się odrzucić ofertę tej drużyny.

Avenuee jest midlanerem, normalnie występującym w barwach Playing Ducks (team ten wcześniej znany był jako Shantao macht Wao), który posiada obecnie prawie 500 pkt w challangerze na serwerze EUW. Wraz ze swoją drużyną zapewnił sobie on miejsce w top8 drugiej części EU Challanger Series.

Mustafa nie wyjaśnił dokładnie w swoim poście dlaczego zdecydował się odrzucić ofertę CW, jednak sama informacja o testach tego gracza wskazuje na to, że wkrótce z drużyną pożegnać może się Viktor “cowTard” Stymne. Sama decyzja o poszukiwaniu świeżej krwi nie powinna nikogo dziwić, biorąc pod uwagę, że team ten zajmuje obecnie ostatnie miejsce w europejskiej edycji LCS z bilansem 4-14 (jej sytuacji nie poprawił superweek, podczas którego CW osiągnęło wynik 1-3).

Przypomnijmy obecnie roster CW prezentuje się następująco:

NetherlandsYoungBuckJoey SteltenpoolTop
SwitzerlandAirwaksKarim BenghaliaJungle
SwedencowTardViktor StymneMid
PolandWoolitePaweł PruskiAD
BulgariaUnlimitedPetar GeorgievSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.