Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany w Copenhagen Wolves i SK Gaming Prime

W składzie Copenhagen Wolves w nadchodzącym tygodniu dojdzie do jeszcze jednej zmiany (poza zapowiadaną już przez nas zmianą na mid lanie), a mianowicie Ram “Brokenshard” Djemal zastąpi na jungli Karima “Airwaksa” Benghalie. 

Brokenshard jest bardzo doświadczonym graczem, który w swojej karierze występował między innymi w takich drużynach jak ESC Gaming, TCS-Gaming, czy Determined Gaming. Przypadek tego zawodnika jest dość ciekawy, gdyż mimo faktu iż dwukrotnie wywalczył on sobie miejsce w różnych edycjach LCS, po raz pierwszy w barwach DragonBorns, a po raz drugi w compLexity, tak naprawdę zagrał w tych rozgrywkach tylko kilka meczy (z pierwszej drużyny odszedł z powodów zdrowotnych, a z drugą musiał opuścić z powodów problemów z wizą). W ostatnim czasie gracz ten był częścią SK Gaming Prime, jednak nie tak dawno opuścił ten team.

W SKP Brokensharda zastąpi nasz rodak Mateusz “Kikis” Szkudlarek, który po opuszczeniu Reason Gaming (ex-MyMu) pozostawał bez drużyny. Kikis jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, który obecnie zajmuje 11 miejsce w challangerze na EUW. W nowym teamie nasz rodak będzie miał okazję wystąpić w obecnej części EU Challanger Series, a jego pierwszy mecz odbędzie się już 17 Lipca (przeciwnikiem jego drużyny będzie 4EVERZYNG).

Wracając jeszcze do sytuacji Copenhagen Wolves (przedostatni team z bilansem 6-14) to drużyna ta w niepełnym składzie będzie musiała zmierzyć się z zajmującym obecnie 2 miejsce Fnatic (13-7) i 3 SK Gaming  (11-9).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.