Na serwer testowy wprowadzona została kolejna, mała aktualizacja ponownie skupiająca się głównie na rozmaitych zmianach w balansie. Przegląd zmian w nowym patchu zaczniemy jednak od modyfikacji w jednym ze skinów przygotowanych z okazji tegorocznego Snowdown, który nosi nazwę “Snow Day Bard“. W skórce tej zmieniony został wygląd oczu w taki sposób aby sam Bard wyglądał na bardziej szczęśliwego.
Wraz z nowym patchem swoją własną, unikalną ikonę otrzymała nowa specjalizacja nosząca nazwę “Assasin”. Ikona ta prezentuje się w następujący sposób:
Do omówienia pozostały już tylko wspomniane na samym początku zmiany w balansie postacie, do których to od razu teraz przejdziemy.
Caitlyn
Headshot (Pasyw)
- Ilość stacków potrzebnych do aktywowania pasywa została zmieniona z 7/6/5 (w zależności od poziomu) na 6
Rift Scuttler
- Ilość przyznawanego złota została zwiększona z 50 do 70
źródło: http://www.surrenderat20.net/2015/12/123-pbe-update.html