Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiany Aatroxa, Akali i Edge of Night – jakie modyfikacje czekają nas jeszcze w tym roku?

W ostatnim czasie jeden z pracowników Riotu zaprezentował nową porcję informacji na temat zmian, które czekają nas jeszcze w tym roku.

Pierwsza informacja dotyczy zawartości jaka ma się znaleźć w nadchodzących patchach i ta prezentować ma się następująco:

9.17

Zmiany są już w pełni ustalone i w stosunku do oryginalnych zapowiedzi zdecydowaliśmy się wycofać zmiany w Aatroxie i Akali.

9.18

Obecny plan zakłada, że w tym patchu ponownie spróbujemy zmienić Aatroxa i Akali. Jeśli będzie to możliwe będziemy chcieli uniknąć typowych nerfów, a zamiast tego wprowadzić drobne zmiany w mechanice, które pozytywnie wpłynęły by na te postacie w solo queue, jednocześnie osłabiając je w profesjonalnych rozgrywkach.

Najpewniej w tym patchu wprowadzimy pewne zmiany mające poprawić doświadczenie czerpane z grania Teemo.

Istnieje duża szansa jednak sam patch będzie stosunkowo małych rozmiarów, jako że będziemy chcieli ustabilizować sytuację i poświęcić naszą uwagę na przed-sezon

9.19

Patch, na którym rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata, a co za tym idzie patch który powinien zawierać małą ilość zmian balansujących tradycyjny tryb gry. Oczywiście jeśli jakieś zmiany będą naprawdę potrzebne to je wprowadzimy, ale nic poza tym.

9.20

Od tego momentu skupimy się bardziej na sytuacji w solo queue. Przykładowo w tym patchu najpewniej wydane zostaną wspominane już od jakiegoś czasu zmiany w Garenie i Shaco.

Zespół odpowiedzialny za balans tradycyjnego typu gry będzie się w tym czasie skupiał głównie na przygotowaniu zmian przed-sezonowych.

Kolejnym poruszonym tematem są potencjalne zmiany w Edge of Night, które mają zostać wprowadzone w przed-sezonie wraz z innymi zmianami w przedmiotach.Obecnie testowana zmiana zakłada zmienienie sposobu działania tarczy blokującej umiejętności na taki jaki już istnieje w przypadku Banshee’s Veil (tarcza automatycznie odnawiająca się co X sekund spędzonych poza starciem, zamiast tarczy aktywowanej ręcznie).

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/hLGAeHTA-quick-gameplay-thoughts-august-23

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.