Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zmiana harmonogramu rundy wstępnej MSI 2019

Harmonogram rundy wstępnej został skompresowany.

Z szacunku dla będącego gospodarzem turnieju narodu Wietnamu, zmodyfikowaliśmy harmonogram rundy wstępnej Mid-Season Invitational. W dniach 3–4 maja cały Wietnam będzie pogrążony w żałobie po niedawno zmarłym byłym premierze. Zgodnie z miejscowymi obyczajami wydarzenia i transmisje o charakterze rozrywkowym zostaną wstrzymane. Harmonogram turnieju Mid-Season Invitational zostanie zmodyfikowany w celu dostosowania się do miejscowych zwyczajów. Poniżej znajdziecie nowy harmonogram obowiązujący podczas rundy wstępnej, która odbędzie się w Ho Chi Minh. Niniejsze zmiany zostaną uwzględnione w harmonogramie, który zostanie opublikowany na watch.lolesports.com już wkrótce.

EtapDataDzieńCzas PL
Runda wstępna1 majaśroda11:00
Runda wstępna2 majaczwartek11:00
Runda wstępna5 majaniedziela07:00
Faza pucharowa rundy wstępnej6 majaponiedziałek10:00
Faza pucharowa rundy wstępnej7 majawtorek12:00

Zdajemy sobie sprawę, że część fanów, którzy zamierzali wziąć udział w wydarzeniu, może być zawiedziona. Aktualnie szukamy sposobów na załagodzenie skutków tej sytuacji.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.