Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Złe wieści dla koreańskich zawodników

OGN wprowadza w swoich turniejach limit jednej drużyny przypisanej do organizacji. Jest to fatalna wiadomość nie tylko dla zawodników, ale także dla kibiców LoLa, bo z całą pewnością na takiej decyzji ucierpi atrakcyjność rywalizacji.

Tutaj możecie zobaczyć potwierdzenie tych sensacyjnych informacji:

Jakie będą skutki tych działań? Ciężko znaleźć pozytywne strony dla koreańskiej sceny . Bardzo możliwe też, że świat dużo szybciej będzie gonił niedoścignionych do tej pory Koreańczyków. Jednak to nie koniec przykrych doniesień dla graczy z tego regionu. Praktycznie wszystkie większe firmy, które mogłyby sponsorować drużyny League of Legends są już aktywne na scenie, co prawdopodobnie pociągnie za sobą fale zwolnień w zespołach.

Wielu graczy, szczególnie tych spoza czołówki, pozostanie bez drużyny. Tak jak zostało już wspomniane bardzo spowolni to rozwój koreańskiej sceny. Ponadto w skutek ostatnich zarządzeń Riotu dotyczących przenosin graczy do zagranicznych lig koreańskim zawodnikom ciężko będzie też znaleźć formację w innych niż rodzime rozgrywkach.

Na koniec jest to fatalna informacja także dla samych kibiców – mniejsza ilość drużyn, mniejsza ilość zawodników skutkuje mniejszą rywalizacją, z której to OGN słynęło. Wypada także dodać, że Riot w żadnym stopniu nie jest odpowiedzialny za zmiany w koreańskich rozgrywkach.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.