Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zjawiska sygnalizujące, że jesteś pod wpływem tiltu podczas gry

Tilt w szerokim rozumieniu to określenie stanu mentalnego gracza, w którym nie jest w stanie podejmować rozsądnych decyzji, a jego akcje uzależnione są od emocji. Może on dopaść każdego z nas podczas gry. Po czym poznać, że jesteśmy pod wpływem tego zjawiska? Zadaj sobie pytanie czy spełniasz następujące warunki:

1. Denerwują Cię rzeczy, które zazwyczaj ignorujesz

Gdy tiltujesz robisz to najczęściej pod wpływem negatywnych emocji. W takim stanie łatwo denerwują Cię rzeczy, które zazwyczaj nie stanowią dla Ciebie problemu. Champion spoza mety? Co za cholerny troll. Sojusznik popełni drobny błąd? Zafajdany patałach nie potrafi nawet dobrze postawić warda! To, że przez 15 ostatnich minut nie popełnił najdrobniejszej pomyłki jest kompletnie nieistotne…

2. Grasz nad wyraz agresywnie

Masz na kogoś liczyć? Licz na siebie. Jeśli wyrwiesz parę killi na linii na pewno zaczniesz snowballować i wycarrujesz te łajzy imitujące drużynę. Co z tego, że midlanera nie ma, Ty nie masz wardów i do tego dajesz nura pod wieżę? Liczy się kill!

3. Zaczynasz mieć pecha

Sion lelZawsze grasz przeciwko koreańskim smurfom, które wciągają Cię nosem, AFK przytrafia się tylko i wyłącznie Twojej drużynie, a wróg ucieka zawsze na mniej niż 10 hp. Team narzeka na to, że dałeś się zgnoić na linii? Przecież to nie prawda, miałeś po prostu pecha i w normalnej walce pocisnąłbyś gościa bez trudu, a te matoły nic nie wiedzą i nie poznaliby dobrego gracza nawet gdyby ten podszedł do nich i kopnął ich w dupy. Przecież to nie możliwe, że mógłbyś z kimś przegrać, prawda?

4. Split to win!

Pokażesz w końcu tym cieniasom jak się to robi. IQ Twojej drużyny jest niższe niż przeciętnej rozwielitki, więc musisz wygrać tą grę sam. Tak więc po raz trzeci z rzędu wybierasz się na topa/bota w celu pushu i po raz trzeci zostajesz zaskoczony przez przeciwny team, który wyskoczył w nieowardowanej dżungli. Giniesz w ciągu 3 sekund, później twój los dzieli również Baron, reszta Twojego teamu i 3 wieże. Gdyby tak Twój głupi team Ci pomagał…

5. Grasz czymś, czym grać nie umiesz

Ostatnia deska ratunku dla Twojego ego gdy dostajesz łomot gra po grze. Przegrasz? Jest ok, i tak nie grasz tym badziewiem. Wygrasz? To tylko pokazuje, że jesteś dobry w tę grę, dasz sobie radę czym tylko chcesz (nawet jeśli drużyna Cię wycarrowała pomimo trudności, które sprawiałeś), a Twoje poprzednie porażki nie są Twoją winą.

6. Rage po grze

Rage

7. Kategorycznie odmawiasz supportowania

Supportowanie jest dla podludzi. Poza tym nei będziesz marnować swojego talentu pomagając low bobowi, który prawdopodobnie posysa. Niech lepiej sam pójdzie na suppa, a Ty w tym czasie pokażesz mu, jak powinno się grać ADC.

8. All chat to Twój najlepszy przyjaciel

/ALL LOOK AT THIS REALLY BAD FEEDING WUKONG AND TRASH BOTLANE NOT DOING SHITS THE WHOLE GAME. REPORT THAT NOOBS.

9. Winą za swoje porażki obarczasz elohell

ElohellUdowodniono, że Elohell nie istnieje i udowadnia się to codziennie.Bo czy gdyby legendarne elohell istniało, to czy możliwe byłoby zjawisko boostingu, a pro playerzy wbijaliby się swoimi smurfami od zera do challengera? Nie wydaje mi się. Może zamiast jęczeć i narzekać popraw swoje umiejętności i uzbrój się w cierpliwość podczas gry? Nawet nie wiesz jak wiele zależy od Ciebie podczas gry. Czarne serie przytrafiały się nawet najlepszym i to nie raz i nie dwa. Pamiętaj, nie grasz sam i nie jesteś w stanie sam wygrać. Nieraz widywałem osoby, które mając statystyki rzędu 15/3/7 bawili się w rambo i przegrywali gry, bo mieli gdzieś swoich sojuszników. Zacznij od siebie, a potem wymagaj tego samego od innych.

 

Co sądzicie na temat oznak podanych w tekście? Zgadzacie się z nimi, czy wręcz przeciwnie?

Wszystkich zaciekawionych pojęciem tiltu zapraszamy do przeczytania tekstu na temat samego zjawiska. Wystarczy kliknąć tutaj

źródło: http://www.goldper10.com/article/627.html

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.