Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

ZionSpartan w Counter Logic Gaming

Dzisiaj dowiedzieliśmy się kto zastąpi Koreańczyka Shina “Serapha” Wooyeonga w roli top lanera Counter Logic Gaming. Nie jest raczej wielkim zaskoczeniem, że nowym zawodnikiem CLG został Darshan “ZionSpartan” Upadhyaha, który był łączony z tym teamem już od dłuższego czasu.

ZionSpartan jest już dość doświadczonym graczem, który w swojej karierze występował w LCS.NA w barwach dwóch drużyn, a mianowicie chodzi o Team Coast i Dignitas. W tym drugim teamie miał on okazję współpracować z obecnym trenerem Counter Logic Gaming Williamen “scarrą” Li dzięki czemu być może łatwiej mu było teraz dołączyć do CLG. Przypomnijmy Upadhyaha podobnie jak scarra nie zdecydował się po zakończeniu poprzedniego splitu na przedłużenie kontraktu z Dignitasem, dzięki czemu Counter Logic Gaming mogło dołączyć go teraz do swojego składa nie musząc ponosić kosztów wykupienia jego kontraktu od innej drużyny.

Dołączenie ZionSpartana do CLG oznacza, że w składzie tej drużyny pozostała jeszcze jedna luka, którą trzeba załatać przed rozpoczęciem następnego splitu. Chodzi mianowicie o znalezienie zastępstwa dla niemieckiego junglera Marcela “dextera” Feldkampa, który nie przedłużył umowy z CLG po zakończeniu poprzedniego splitu. Nie jest jednak powiedziane, że Counter Logic Gaming musi szukać koniecznie nowego junglera, gdyż drużyna ta realnie rozważa możliwość przesunięcia Austina “LiNka” Shina właśnie na jungle i zatrudnienie nowego mid lanera (prawdę mówiąc dotychczas więcej słyszało się o mid lanerach, którzy mogą przebywać na testach w CLG niż o junglerach).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.