Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zestaw OGN dostępny

Przed przeczytaniem oficjalnej wiadomości drobna ciekawostka – Faker – mid Laner SK Telecom T1 K nigdy w grze nie używa skórek (jak sam twierdzi wynika to z przyzwyczajeń z czasów, gdy grał jeszcze SoloQ). Jednakże podczas meczu finałowego grając Riven jego postać miała na sobie skórkę Battle Bunny Riven. Wiele osób pytało, dlaczego Faker ten jeden jedyny raz zdecydował się na użycie skórki. Zgodnie z jego odpowiedzią wcale nie zamierzał on jej używać – pracownik OGN zalogował się wcześniej na jego konto, aby sprawdzić poprawność wszystkich ustawień oraz działania całej gry. Pracownik testował też klienta i “przypadkowo” ustawił na Riven skórkę Battle Bunny. O całej sytuacji przeczytać możecie tutaj, a my zapraszamy do właściwej części wpisu:

Świętujmy wraz z Mistrzami Zimowej Edycji OGN – SK Telecom T1 K. Pomoże nam w tym nowy zestaw zawierający bohaterów oraz skórki użyte przez nich w meczu zapewniającym zwycięstwo! Dostępne tylko przez ograniczony czas. W skład tego zestawu wchodzą skórki wraz z bohaterami, bez których występ SKT1 w finałach nie byłby tak gwiazdorski, a to wszystko aż 50% taniej!


Góra:

Shyvana (oraz Żelaznołuska Shyvana) – Impact grając Shyvaną był w stanie perfekcyjnie odciąć prowadzących drużyny przeciwnej, jednocześnie doskonale chroniąc swych sojuszników. Ze statystykami – 11/0/8 słusznie zasłużył na tytuł MVP finałowego meczu.

Dżungla:

Elise (oraz Elise – Lotos Śmierci) – Elise miała ogromny wpływ na wszystkie trzy mecze. Bengi doskonale wykluczał najistotniejsze cele w ferworze walk drużynowych, a jego zasadzki bardzo pomogły drużynie w początkowych etapach gry.

Środek:

Riven (oraz Króliczek Bojowy – Riven) – Faker genialnie grał Riven. Częste zabójstwa, jakich dokonywał na bohaterze gracza środkowej alei w Ozone – Dade’owi w początkowych etapach gry, zapewniły jego postaci ogromne obrażenia w końcowych minutach, co pomogło jego drużynie na drodze do zwycięstwa.

Strzelec Wyborowy:

Sivir (oraz Wojownicza Księżniczka Sivir) – Sivir była kluczowym wyborem w obu drużynach, w każdym z trzech meczy. Mimo wszystko to Piglet inicjował „Wielkie Łowy” z perfekcyjnym wyczuciem, co pozwoliło jego drużynie kontrolować sytuację w walkach drużynowych przez pierwsze dwa mecze.

Wsparcie:

Alistar (oraz Piekielny Alistar) – PoohManDu wspaniale blokował prowadzących drużyny przeciwników dzięki doskonałemu użyciu: wyczerpania, „Zmiażdżenia” oraz umiejętności – „Z byka” zarówno w początkowych i późnych etapach gry.


Ten zestaw będzie dostępny wraz z 50% zniżką za 2097 RP (3935 RP w przypadku, gdy nie posiadacie bohaterów). To również ostatni dzwonek by móc zakupić Zestaw Ikon Pro z Korei, który już niedługo opuści nasz sklep. Oba Zestawy: Mistrzów OGN oraz Ikon Pro z Korei, będą dostępne jedynie do 3 lutego, więc zabierzcie się za nie póki to możliwe!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.