Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zed, Cassiopeia oraz Karma zablokowani na turnieju All-Stars

Na turnieju All-Stars, który był tak pieczołowicie przygotowywany przez Riot, już pojawiają się pierwsze problemy. We wczorajszym meczu pomiędzy drużyną amerykańską, a chińską występował bug, który dawał Zedowi asysty w zabójstwach, w których nie brał żadnego udziału. Dostawał on złoto stojąc na drugim końcu mapy. Organizatorzy zadecydowali, że ten błąd w grze nie miał wpływu na przebieg tamtego meczu, a Zed został wyłączony z rozgrywek.
Riot szybko zabrał się do roboty i po pewnym czasie otrzymaliśmy wiadomość, że bug ten występuje nie tylko podczas gry Zedem, ale również Karmą i Cassiopeią. Wszystkie trzy championy zostały wykluczone z rozgrywek 2v2 i 5v5 do czasu wprowadzenia łatki, co prawdopodobnie odbędzie się po weekendzie. Wciąż jednak zobaczymy ich w grach 1v1 na mapie Magma Chamber, gdyż nie da się tam dostać asyst.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.