Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zbalansuj League of Legends!

Pomyśl sobie o balansie w League of Legends – o wszystkich niepotrzebnych nerfach, postaciach będących na wejściu OP, żeby ludzie je kupowali i wszystkich zmianach, które negatywnie wpłynęły na naszą ulubioną grę. Pomyśl sobie teraz, że to Ty odpowiadasz za balans całego League of Legends – począwszy od najdrobniejszych rzeczy (nerfy/buffy) championów, poprzez dodawanie nowych przedmiotów, aż na opracowywaniu nowych mechanik skończywszy.

Co byś zmienił? Jak zbalansowałbyś League of Legends, aby wszyscy gracze mogli cieszyć isę jak najprzyjemniejszą rozgrywką? Jakie nowe przedmioty byś wprowadził, jak zmienił stare i nieużywane? Którzy championi dostali by nerfy, a którzy buffy? Czego potrzeba League of Legends, aby utrzymała się na szczycie najpopularniejszych gier na świecie?

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach – mamy nadzieje, że dzięki Waszym sugestiom uda nam się wypracować jedną, spójną wizję balansu, którą moglibyśmy przekazać Riotowi.

PS: dla najaktywniejszych oraz dla osób którzy najlepiej przysłużą się dyskusji przewidzieliśmy drobne nagrody skinowo-PSC’kowe

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.