Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zbalansuj League of Legends – wyniki

Ostatnio zaproponowaliśmy Wam zabawę, dzięki której chcieliśmy lepiej rozeznać się w Waszych odczuciach na temat balansu w League of Legends. Jesteśmy bardzo dumni z Waszej aktywności w temacie – dzięki niemal 500 odpowiedziom udało nam się znacznie lepiej poznać Wasze odczucia na temat panujących w League of Legends trendów. Niektóre z pomysłów były bardzo twórcze i innowacyjne – inne zwyczajnie wtórne. Nie zmienia to faktu, że pokazaliście nam (i nie tylko nam ;> ), że LoL potrzebuje zmian. Zmian w dużych ilościach.

W zamian za pomoc w określeniu nam aktualnych potrzeb League of Legends obiecaliśmy Wam małe nagrody – oto i one:

Nagrodą za najbardziej wartościową aktywność chcieliśmy nagrodzić Muficzera. Z kolei zmiany jednej osoby, które zdecydowanie najbardziej przypadły nam do gustu należały do UInera. Obu czytelników zapraszamy do kontaktu na adres lupusisko@o2.pl po odbiór nagród. Wszystkim pozostałym gorąco dziękujemy za udział w konkursie i dołożenie swojej cegiełki do poprawiania sytuacji w League of Legends.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.