Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zaproś znajomego otrzymuje aktualizację

Stworzyliśmy pogram „Zaproś Znajomego”, aby nagradzać graczy za powiększanie społeczności League, i aktualizowaliśmy program, aby zniechęcić ludzi do nadużywania go i żeby lepiej służył większości graczy League. Podczas prac nad aktualizacją odkryliśmy, że dużo z was zaprasza od jednego do pięciu znajomych.

Zaprojektowaliśmy aktualizację tak, aby nagrodzić graczy za zaproszenie znajomych. Po aktualizacji każdy zaproszony znajomy, który osiągnie 10. poziom, da 1000 PZ. Można zaprosić łącznie pięciu znajomych. Za zaproszenie trzech osób otrzymacie skórkę Szary Warwick, zaś za pięć ─ skórkę Średniowieczny Twitch.

Nie ma żadnych dodatkowych nagród do zdobycia, a wszyscy, którzy w przeszłości brali udział w „Zaproś Znajomego”, zostali przeniesieni do nowej wersji z identyczną liczbą zaproszeń, jaką posiadają. Przykładowo, jeżeli ktoś już zaprosił czterech znajomych, automatycznie otrzyma 4000 PZ i skórkę Szary Warwick. Uwaga: automatycznie realizujemy nieodebrane nagrody przez graczy, którzy korzystali z wcześniejszych wersji programu. Może to jednak zająć kilka dni.

Jesteśmy bardzo podekscytowani premierą aktualizacji programu „Zaproś Znajomego”. Udajcie się tu, aby zacząć – powodzenia i miłej zabawy w zapraszaniu znajomych do League of Legends!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.