Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zapowiedziano skórki PROJECT 2019

Na oficjalnych profilach społecznościowych League of Legends pojawiła się zapowiedź nowych skórek, które należeć będą do serii PROJECT.

Sama zapowiedź, która znajduje się poniżej, nie zdradza póki co za wiele – można z niej jedynie wywnioskować, że jedna z postaci, która otrzyma nową skórkę będzie posługiwać się bronią palną, podczas gdy druga zadaje obrażenia wyprowadzając cięcia.

Pokrywa się to z potencjalnym przeciekiem, według którego w najbliższej przyszłości nowe skórki z serii PROJECT miały otrzymać takie postacie jak Jinx czy Pyke. Przeciek pochodzi od hiszpańskiego streamera – ElmiilloR, który jest częścią programu partnerskiego Riotu co daje mu przedwczesny dostęp do pewnych zawartości. Streamer ten podczas jednej ze swoich transmisji omyłkowo przełączając się pomiędzy programami pokazał na chwilę discorda, na którym widać jak hiszpańscy Rioterzy omawiają właśnie wspomniane skórki.

https://i.redd.it/1lfd3lua14a31.png

źródło: =https://.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/ccsb3n/project_pyke_and_jinx_confirmed_spanish/Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.