Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zapowiedź nowej kolejki z rotacyjnymi trybami gry

Dodatkowe tryby gry urozmaicają klasyczną formułę League – od oryginalnego, pełnego klonów Jeden za wszystkich aż do szaleńczego Ultra Rapid Fire. Po ponad dwóch latach od debiutu naszego pierwszego dodatkowego trybu gry zapowiadamy rotacyjną kolejkę, która zapewni inny rodzaj zabawy w weekendy, dzięki pakietowi znanych trybów gry, do których być może dołączy jeden czy dwa nowe.

Specjalnie dostosowaliśmy maestrię bohaterów tak, aby możliwe było zdobywanie punktów w każdym z trybów, czy to przywołując władcę poro w Legendzie o Królu Poro, czy też urządzając wrogom w trybie Jeden za wszystkich laserowy pokaz Ostatnich Iskier. Jako że kolejka rotacyjnych trybów gry jest zoptymalizowana pod maestrię bohaterów, będziecie mogli zdobywać w niej klucze, a za gry, za które wy lub wasza grupa otrzymacie oceny S-, S lub S+ także skrzynie – kiedy tylko pojawi się warsztat hextech i łupy.

Kolejka rotacyjna dołączy do obecnych w jednym z nadchodzących patchów, ale jednym z powodów dla których ogłaszamy to już teraz jest fakt, że dwa lata z rzędu udostępnialiśmy tryb Ultra Rapid Fire na coraz to bardziej absurdalne sposoby. I chociaż jesteśmy prawie pewni, że i tak nam nie uwierzycie, to i tak was informujemy: URF nie wróci w dniu pierwszego kwietnia. Nie możemy na razie ogłosić pełnej listy trybów gry, które będą dostępne w nowej rotacyjnej kolejce, ale możemy zapowiedzieć, że tryb Ultra Rapid Fire pojawi się w 2016 roku co najmniej dwa razy.

Jeśli chodzi o pozostałe tryby gry, to harmonogram opublikujemy z wyprzedzeniem po sfinalizowaniu go, a na razie chcieliśmy jedynie uprzedzić jakiekolwiek spekulacje związane z Ultra Rapid Fire i poinformować was, że w końcu na pewno będziecie mogli się poznęcać nad klawiaturą, tylko być może nie wtedy, kiedy się tego spodziewaliście.

Już się cieszymy na debiut kolejki rotacyjnej, więc czekajcie na ogłoszenie harmonogramu pierwszej rotacji i dajcie nam znać, które tryby chcielibyście w niej zobaczyć!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.