Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zapisy do Games Clash Masters czas zacząć!

 

Już za niedługo ruszają zapisy do Games Clash Masters, czyli  niedawno zapowiedzianej ligi Counter Strike: Global Offensive, gdzie polskie i zagraniczne drużyny zmierzą się ze sobą o pulę nagród w wysokości 100 000$! 

Trochę ponad tydzień temu, podczas eventu Meet Point, który odbywał się na głównej płycie Stadionu Narodowego, ogłoszony został całkowicie nowy projekt pod nazwą Games Clash Masters. Będzie to niesamowite wydarzenie, podczas którego zmierzą się ze sobą drużyny z polski oraz z zagranicy. Powalczą one w Gdyńskiej Arenie, w głównym turnieju o pulę nagród wynoszącą 100 000$. Wcześniej jednak rozegrane zostaną 4 turnieje kwalifikacyjne, a pula nagród każdego z nich wynosić będzie 10 000zł. Zapisy do pierwszych kwalifikacji online już ruszyły i potrwają do 4 czerwca. Rozgrywki trwać będą od 5 do 7 czerwca. Zwycięska drużyna powalczy w Warszawskim studiu TV, wraz z trzema zaproszonymi drużynami o miejsce w ścisłym finale.

Link do zapisów: 

Link do FP wydarzenia: https://www.facebook.com/gamesclashmasters/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.