Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zapisy do Best Gamers Tournament ruszyły!

Strona How2Win objęła patronatem wydarzenie “BGT” – Best Gamers Tournament. Jest to największy studencki e-sportowy turniej w grach “League of Legends” i “Counter Strike Global Offensive” czy Fifa 20, którego finały odbędą się na terenie Politechniki Warszawskiej w dniach 6-8 grudnia 2019 rok.


Jest już to 8 edycja tego przedsięwzięcia, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego w tym roku przygotowujemy się mentalnie na jeszcze większe zainteresowanie!

Żaden turniej nie ruszy bez zapalonych graczy, także liczymy na Wasze zgłoszenia do turnieju – o terminach kwalifikacji będziecie mogli dowiedzieć się na naszej stronie oraz przez fanpage’a przedsięwzięcia, na który Was ciepło zapraszamy! 

https://www.facebook.com/BESTGamersTournament/  

Do turnieju mogą zarejestrować się studenci polskich uczelni z aktywnym statusem studenta, lub drużyny składające się z 80% studentów ( 4 z 5 graczy teamu).
Jeśli podjęliście już decyzje o rzuceniu rękawicy reszcie studentów, rejestracja na turniej odbywa się na stronie BGT ( o dokładnie tu)

Obiecujemy ciekawe nagrody, świetne zorganizowanie i niesamowite wspomnienia, także widzimy się na Polibudzie i  trzymamy za Was kciuki w eliminacjach 😉

Ekipa How2Win

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.