Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

ZAPAMIĘTAJCIE TĘ DATĘ: 16.10 świętujemy 10-lecie

10-lecie League of Legends zbliża się wielkimi krokami. Zamierzamy świętować je wspólnie ze wszystkimi, którzy razem z nami tworzyli tę grę.

Zaznaczcie w kalendarzach, że w środę 16 października rozpoczynają się obchody 10-lecia League of Legends.

Pracownicy Riot na całym świecie będą świętować ten dzień za pośrednictwem transmisji i cyfrowych aktywności. Wiele naszych biur regionalnych planuje również wydarzenia i działania dostępne bezpośrednio na miejscu. Sprawdźcie swoje lokalne kanały League of Legends 16 października, aby się dowiedzieć, co dzieje się w waszym regionie.

I nie zapomnijcie o głównym wydarzeniu, którym jest rozpoczęcie transmisji specjalnego wydania Riot Pls na 10-lecie o 3:00 CEST 16.10. Przedstawimy w nim miedzy innymi pierwsze informacje na temat tegorocznych przedsezonowych zmian na Summoner’s Rift i „drugi zestaw” PT.

Dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli obejrzeć transmisji na żywo, przygotujemy powtórki dostępne do obejrzenia po programie.

Do zobaczenia 16 października! #League10

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.