Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Żałujesz swoich refundacji?

Niemalże wszystkie rzeczy, które znajdują się na naszych kontach w grze zdobywamy poprzez zakup. Postacie, skórki, runy, dopalacze itd. Wiadomo jednak, że nie każdy zakup jest trafiony. Dziś omówimy temat refundacji w League of Legends.

Jak wiadomo na każdym koncie są 3 żetony refundacji, które tracimy bezpowrotnie z każdym powrotem. Bądźmy szczerzy, jak wiele błędów zdarzyło Wam się zrobić przy zakupach jak i refundacji? Może pozbawieni wiedzy wyzbyliście się wszystkich tokenów jeszcze przed 30 poziomem? Może zrobiliście nieprzemyślany zakup i postać, którą nabyliście Wam się nie podobała? A jeśli skórka okazała się nie być tak fajna jak miała być? Fakt, że przez cały czas mamy dostępne jedynie tylko 3 zwroty sprawia, że każda taka akcja musi zostać poważnie przemyślana. Zapewne niejeden z Was chciałby cofnąć czas i podjąć inną decyzję względem swoich żetonów. Uważacie, że ten system jest uczciwy? Może lepiej byłoby przyznawać jeden, dodatkowy żeton co sezon? Jakie są wasze opinie na ten temat? Czy żałujecie, którejś ze swoich refundacji? Piszcie w komentarzach.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.