Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zac i ultimate skin?

Na reddicie pojawiła się kolejna ciekawa teoria stworzona przez jednego z użytkowników. Gracz ten zauważył, że trzy tajemnicze ikony przywoływacza, które zostały wprowadzone w kilku ostatnich patchach na PBE (nie wiadomo na razie w jaki sposób będzie można je zdobyć) mogą wskazywać na to, że Zac otrzyma tegorocznego Ultimate Skina. Zanim przejdziemy jednak do jego toku myślenia przypomnijmy jak wyglądają rzeczone ikony. 

A więc ostatnio na PBE pojawiła się spora ilość ikon.

  • Ikona z cukierkiem z bombą Ziggsa na papierku pasuje do jednej z angielskojęzycznych kwestii wypowiadanych przez Zaca http://images.wikia.com/leagueoflegends/images/a/a7/Zac.move11.ogg (Snack może być używane jako zamiennik dla angielskiego Candy)
  • Druga ikona prezentuje babeczkę, a na trailerze League of Legends w wersji na Maca mogliśmy zobaczyć Zaca wchodzącego do pułapki, w której była właśnie babeczka.

  • Na ostatniej ikonie mamy pokazany garnitur, a sam Zac w jednej ze swoich kwestii wspomina, że “przydałby się garniak” (w angielskojęzycznej wersji brzmi to tak: http://images.wikia.com/leagueoflegends/images/c/c1/Zac.move12.ogg).
  • Dodatkowo Zac jest jednym z najstarszych championów, które nadal nie otrzymały nowej skórki po swojej premierze (tylko Yorick, Kha’ zix i Skarner są starszymi postaciami spełniającymi te kryteria).

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.