Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Yerrow zastępuje Wewillfailera w Supa Hot Crew

Wczoraj drużyna Supa Hot Crew oficjalnie ogłosiła, że pełniący dotychczas rolę supporta w teamie Bram “Wewillfailer” de Winter nie będzie już reprezentować barw tej organizacji. W jego miejsce pozyskano Raymonda “Yerrowa” Tsanga.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu SHC, sam Wewillfailer zdecydował się na taki ruch gdyż jego sytuacja osobista nie pozwalała mu na pełne oddanie się grze . Bram chciałby jednak w jakiś sposób nadal uczestniczyć w życiu drużyny i podobno rozważa on objęcie w przyszłości roli trenera lub managera Supa Hot Crew.

Jego następca Yerrow zaprezentował się już w barwach nowego teamu podczas ostatniego tygodnia EU LCS (Wewillfailer miał w tym czasie egzaminy w szkole więc nie mógł pojechać do Londynu). W przeszłości grał on między innymi w: H2k Gaming, myRevenge, Dexter is Actualli Evil. Z pewnością w odpowiednim zaaklimatyzowaniu się w Supa Hot Crew pomoże mu fakt iż zna się on dobrze z obecnym junglerem tego teamu Matthewem “Impalerem” Taylorem, z którym występował w barwach Dignitas.UK.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.