Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

xPeke planuje założyć drużynę

Hiszpański midlaner Enrique “xPeke” Cedeño Martínez, który w ostatnich dniach ogłosił odejście z Fnatic mówił na Gamergy, iberyjskim wydarzeniu gamingowym odbywającym się w Grenadzie o swoich planach dotyczących powrotu na scenę w barwach nowej, założonej przez siebie drużynie.

xPeke powiedział, że od dawna miał pomysł zaczęcia od zera we własnym zespole. Dodał, że członkowie jego ekipy są dobrze znanymi zawodnikami na scenie League of Legends. Być może będzie wśród nich jeden hiszpański zawodnik, co rozpoczyna spekulacje. Najpoważniejszymi kandydatami wydają się być jednak wspierający Alfonso “mithy” Aguirre Rodriguez oraz dżungler Alvar “Araneae” Martin Aleñar. Ponadto xPeke stwierdził, że jeszcze nie zdecydował jak będzie nazywał się jego nowy zespół, ale ma dwie opcje, z których prawdopodobnie wybierze jedną. Dodatkowo były midlaner Fnatic zastanawia się nad gaming housem i jest zdecydowany na znalezienie takiego, lecz jeszcze nie wie, gdzie miałby się on znajdować.W kolejnej wypowiedzi hiszpański gracz wypowiada się w samych superlatywach o niedoszłym ADC Fnatic Jesperze “Zvenilianie” (“NielsieXD”) Svenningsenie. xPeke stwierdza, że duński strzelec jest drugim najlepszym zawodnikiem na tej pozycji w Europie i jeśli chodzi o umiejętności to nie ustępuje nawet Rekklesowi, lecz potrzebuje jeszcze doświadczenia i ogrania w najważniejszych turniejach. Zważywszy na poprzednie wypowiedzi NielsaXD niemal pewnym wydaje się dołączenie tego gracza do nowo powstałej formacji xPeke.

krepotageMówiąc o plotkach dotyczących składu personalnego ekipy Hiszpana nie należy również zapominać, że bez zespołu pozostają tacy dżunglerzy jak Amazing, Dexter, Amin czy Snoopeh. Wolnym zawodnikiem jest także Mitch “Krepo” Voorspoels, jednak być może zakończy on karierę profesjonalnego gracza i zajmie się on komentowaniem meczy. Niemniej jego ewentualne dołączenie do zespołu xPeke byłoby prawdziwą sensacją.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.