Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

XDG z nowym składem poddaje mecz w Challanger Series

Organizacja XDG Gaming w końcu ogłosiła nowy roster, który w założeniu miał ją reprezentować w czasie trwającego splitu Challanger Series.

W tym składzie znalazło się miejsce dla 3 zawodników występujących w teamie już podczas poprzedniego splitu, a są nimi: Jake “Xmithie” Puchero, Benny “Benny” Hung i Christopher “Zuna”  Buechter. Do tych graczy dołączyło dwóch zawodników nie posiadających doświadczenia na e-sportowej scenie, którymi są Sam “Sam” Tang i Hok Tai “Vsepr” Tang (pierwszy z nich obecnie znajduje się w wysokim D1, a drugi posiada 790 pkt w Challangerze).

Wszystko wskazuje, że nie jest to jednak pełny skład, gdyż jak niektórzy mogą pamiętać  Benny po zakończeniu poprzedniego splitu zapowiedział koniec swojej kariery. W oficjalnym ogłoszeniu zawodnika możemy wyczytać, że znalazł się on w rosterze tylko dlatego, że drużyna musi zgłosić do pierwszego meczu Challanger Series przynajmniej 3 zawodników będących jej częścią w trakcie poprzedniego splitu.

Jako, że XDG musiało poddać swój mecz w tym turnieju, z powodu nie sptachowania (przez większość graczy) turniejowego clienta na czas, gracz ten od razu wraca na e-sportową emeryturę, a sama drużyna najprawdopodobniej rozpocznie poszukiwania nowego mid lanera.

Skład zgłoszony przez XDG do Challanger Series prezentuje się następująco:

SamSam TangTop
XmithieJake PucheroJungle
BennyBenny HungMid
ZunaChristopher BuechterAD
VseprHok Tai TangSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.