Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Xaxus i Celaver żegnają się z Roccatem

Na oficjalnym profilu Team ROccat pojawiła się właśnie informacja, że zespół pożegnał się z dwoma ze swoich graczy. Xaxus i Celaver nie będą obecni w nadchodzącym sezonie LCS. Poniżej znajdziecie materiał filmowy przygotowany przez drużynę, aby uczcić odejście obu zawodników.

A oto i oświadczenie Xaxusa:

Well my journey with Roccat has came to an end. It was a fun year and I don’t have any regrets about leaving university to play competitive. I dont feel any sorrow or sadness about being benched, that’s just part of playing competitive. The only thing that I don’t like about my departure from the team is way how I got informed about it. I found out about it from the fanpage of one the players on the team(!) which is really chilidsh and unprofessional. Also, the fact that I got to know about it so late made it impossible for me to go to unviersity this year and I have to wait 12 months to continue my studies, beacouse of that I will continue playing LoL (I dont have many other things to do right now ). Nevertheless I wish luck to my ex-teammates .

Więc moja przygoda z Roccat została zakończona. To był fajny rok i nie żałuję odpuszczenia szkoły na rzecz grania na profesjonalnej scenie. Nie żałuję rozstania z zespołem – to w końcu część grania na najwyższym poziomie. Jedynej rzeczy, której nie lubię w moim odejściu jest fakt, jak informacja została mi przekazana. Dowiedziałem się o tym z fanpage’a jednego z graczy – moim zdaniem to bardzo dziecinne i nieprofesjonalne. Dodatkowo fakt, że dowiedizałem się o tym tak późno sprawia, że nie mogę wrócić na uczelnię w tym roku i będę musiał poczekać 12 miesięcy. Przez to będę kontynuował grę w LoL-a (nie mam teraz wielu innych rzeczy do roboty). Niezależnie od sytuacji graczom z mojej byłej drużyny życzę wszystkiego najlepszego.

https://www.youtube.com/watch?v=Xkr45bsqFrU

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.