Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wywiad z supportem drużyny How2Win Team

Wywiad z supportem How2Win Team.

napis

Witaj Mazzir !

Siemanko
Mazzir,  jak oceniasz umiejętności teamu How2Win ?
Na ten moment sądzę, że możemy spokojnie konkurować z czołówką polskich drużyn amatorskich. Nie jest to może wygórowany poziom, ale niejeden turniej wygraliśmy i nie jeden pewnie jeszcze wygramy. Teraz priorytetem jest wejście do kręgu pretendenta w rozgrywkach rankingowych 5vs5.
Nad czym powinniście popracować według ciebie ?

Po prawie dwutygodniowej przerwie, do jakiej byliśmy ostatnio zmuszeni wydaje mi się, że powinniśmy po prostu wrócić do formy. Dużym problemem są u nas również umiejętności indywidualne. Niekiedy niektórzy z nas po prostu nie radzą sobie z danymi kompozycjami championów albo nawet na konkretne osoby z polskiej sceny League of Legends.

 Ile czasu dziennie poświęcacie graniu w League of Legends ?

To jest bardziej skomplikowane, niż się wydaje. Nie jesteśmy w stanie trenować codziennie. Po prostu gramy wtedy, kiedy wszyscy mają czas. Staramy się poświęcać na to każdą wolną chwilę, gdy jesteśmy w stanie zebrać się w piątkę i zagrać kilka gier.

Czy możemy oczekiwać w najbliższym czasie wysokich osiągów z Waszej strony ?

Oprócz wspomnianego wcześniej challengera cały czas zmagamy się z innymi drużynami w różnych turniejach i idzie nam to w miare dobrze zarówno na scenie polskiej, jak i europejskiej. W listopadzie mamy zamiar przenieść się na serwer West i powtórzyć osiągnięcie wejścia do kręgu pretendenta.
[mycred_video id=PoN2hMlXFNQ]

Zmiany w zespole, czy pojawią się one w najbliższym czasie ?

Nie, jestem ogromnym przeciwnikiem zmian jeśli chodzi o nasz zespół, ponieważ dzięki w miarę stałemu składowi istnieje on już kilka miesięcy, nawet kiedy ja w nim jeszcze nie grałem. Jakiś czas temu byliśmy zmuszeni do zmian na jungli, ale mamy nadzieję, że rotacje w drużynie nie będą wymagane zbyt często, a najlepiej wcale.


W jaki sposób przygotowujecie się do turniejów ?

Mamy wyrobiony pewien styl gry, którego się trzymamy. Gramy zazwyczaj postaciami, którymi czujemy się najbardziej komfortowo. Nie jest to efektywne na dłuższą metę, tak więc już niebawem mamy zamiar zabrać się za przygotowanie konkretnych taktyk z puli championów, którymi gramy najlepiej.

Kto załatwia u was sprawy organizacyjne ?

Sprawy organizacyjne w naszej drużynie załatwia oficjalnie Przemysław “Scrat” Kalemba. Wsparcie dla naszej drużyny poza grą stanowi również Haari Tsubaki, znany szerzej jako były manager dywizji Clan Poland. Niektóre sprawy, związane głównie z turniejami załatwiam czasem również ja, oraz nasz kapitan – Michał “nexorhex” Mazur.

Dzięki za wywiad.

Spoczko

Wywiad był przeprowadzony przez Viidda z supportem ( Diamond I ) drużyny How2Win Team : Mazzirem.

Stream

Poczynania naszych graczy możecie śledzić od czasu do czasu poprzez stream prowadzony przez supporta drużyny.

H2W Mazzir – Diamond I Support Stream | Facebook Fanpage

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.