Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wywiad z midlanerem drużyny How2Win GregSanem dla PC Store

napis 300x109 Wywiad z supportem drużyny How2Win Team

 

Drużyna How2Win w miniony weekend zajęła pierwsze miejsce w III Edycji PC Store Gaming Arena. W finale zmierzyła się przeciwko Pyszu Team, wygrywając 2-0. Poniższy wywiad został przeprowadzony przez członka ekipy portalu PC Store.

 

Drodzy czytelnicy!

Otóż mam dziś niezmierną przyjemność udzielić wywiadu midlanerowi zespołu How2Win, zwycięzcy trzeciej edycji PC STORE GAMING ARENA. Postanowiłem zadać mu kilka pytań dotyczących drużyny, a także wrażeń odnośnie turnieju.

 

Komarek45: Witam Cię. Mam kilka pytań odnośnie turnieju. Może opowiesz nam skąd wzięła się nazwa waszego zespołu?

GregSan: Nazwa pochodzi od nazwy portalu.

 

Komarek45: Jak długo gracie razem?

GregSan: Do teamu doszedłem w październiku w zeszłym roku. Od czasu, gdy PotiBoss doszedł do Nas zaczęliśmy grać częściej razem. Mieliśmy kilka problemów z supportami, ale nie przeszkodziły nam one we wspólnej grze zarówno w turniejach online jak i offline.

 

Komarek45: Czy macie plany dotyczące większych imprez sportowych?

GregSan: Oczywiście, że tak – jest to poniekąd naszym marzeniem. Na razie musimy ustabilizować skład, natomiast w dalszym ciągu celujemy wysoko i mamy nadzieje, że uda zrealizować się nam nasz cel.

 

Komarek45: Co robicie na co dzień prócz grania w LOLa?

GregSan: Szczerze mówiąc, jeśli chcemy osiągnąć jakieś sukcesy w LoLu, nie zawalając szkoły to zostaje nam niewiele czasu na inne rzeczy. Jednak kiedy znajdujemy wolne chwile uprawiamy różne sporty – od ping ponga, przez koszykówkę i siatkówkę do wspinaczki.

 

Komarek45: Czy specjalnie trenujecie przed LANami?

GregSan: Głównie pracujemy nad tym, jak sami gramy, tak aby to przeciwnicy musieli się przygotować do gry przeciwko nam. Najczęściej jednak patrzymy jakimi pickami grają przeciwnicy i staramy się ich wybanować lub skontrować.

 

Komarek45: Kto jest kapitanem waszej drużyny i kto kreuje grę drużyny?

GregSan: Moim zadaniem jest podejmowanie decyzji w grze dotyczących tego, co zamierzamy robić, czy pushować, czy teamfightować, czy starać się wyłapać przeciwników w jakiejś pułapce.

 

Komarek45: Skąd czerpiecie chęć do gry?

GregSan: Motywację do turniejów online dają nam głównie nagrody, lecz także sprawdzenie się na tle innych przeciwników. Kolejnym istotnym aspektem jest fakt, że powoli stajemy się rozpoznawalni na LANach co daje nam motywację by grać na najwyższym poziomie.

 

Komarek45: Jakie odniosłeś wrażenia po turnieju?

GregSan: Organizacja była naprawdę niezła, co do poziomu turnieju, to oczywiście najtrudniejszym meczem był mecz finałowy, w którym musieliśmy się bardzo postarać by wygrać. Ogółem rzecz ujmując poziom turnieju był wysoki.

 

Komarek45: Czy chcielibyście aby był kolejny taki turniej organizowany przez PC Store?

GregSan: Oczywiście, że tak. Przede wszystkim gra League of Legends dzięki takim turniejom jest coraz bardziej popularna, ale nie należy zapominać o jeszcze jednym bardzo ważnym z mojego punktu widzenia aspekcie – mianowicie dobra zabawa, która przede wszystkim powinna towarzyszyć przy tego typu eventach. Dzięki tego typu imprezom drużyny mają okazję się wypróbować, a także w pewien sposób i stopniu stać się rozpoznawalną, przynajmniej w małym stopniu.

 

Komarek45: Co wynieśliście z turnieju?

GregSan: Z każdym meczem coraz większe zgranie, a także wiele doświadczenia. Dzięki wyrównanym grą stale poprawiamy nasze teamfighty – jak wiemy LOL jest grą zespołową, więc tego typu turniej pozwala Nam się sprawdzić, a także stale poprawiać nasze błędy.

 

Komarek45: Czy stres towarzyszy Wam przed takimi typu eventami?

GregSan: Niezbyt. Co najwyżej można przegrać. Dużo większym stresem są turnieje offline, gdzie siedzisz naprzeciwko przeciwnika i patrzysz mu niemalże prosto w oczy.

 

Komarek45: Dziękuję za rozmowę i życzę dalszych sukcesów, a co za tym idzie realizację marzeń.

GregSan: Ja również dziękuję.

 

Wywiad przeprowadzony przez Komarek45 z Midlanerem Drużyny Ho2Win – GregSan.

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.