Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wyniki losowania karty PaySafe – Runda 2: Obrońcy

Witajcie!

Ciekawi kto wygrał w drugim losowaniu karty PaySafe z okazji Mistrzostw Bohaterów?

Zwycięzcą jest…

.

.

ZajoPL! Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt na adres kuszlyk@onet.pl w celu odebrania nagrody. Proszę również zwycięzcę poprzedniego losowania (runda zabójców) o kontakt pod wcześniej podany adres.

To nie koniec nagród – do wygrania pozostało jeszcze łącznie 130zł (50zł w finale, 80zł w czterech rundach eliminacyjnych). Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto (KLIK) oraz zagłosujecie w ankietach Mistrzostw – jedną z nich możecie znaleźć już na naszej stronie (Mistrzostwa Bohaterów: Runda 3 – Wojownicy).

Pamiętajcie, że aby wziąć udział w losowaniu musicie głosować będąc zalogowanym na portalu How2Win.

A teraz prezentujemy wyniki losowania. Pamiętajcie jednak, że osoba na ostatniej pozycji była tak samo bliska wygranej jak osoba na drugiej lokacie. Wiemy jednak, że ujrzenie swojego nicku na liście jest miłym uczuciem, więc ją prezentujemy. icon smile Wyniki losowania karty PaySafe   Runda 1: Zabójcy

losowanko2

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.