Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wyniki konkursu “Mój wymarzony zombie” z nagrodami o wartości ponad 200zł

Nastał czas ogłoszenia wyników naszego przerażającego konkursu Mój wymarzony zombie. Otrzymaliśmy od Was wiele wspaniałych prac, niektóre z nich bardzo nietypowe i wymagające chwili na dokładnie zapoznanie się z zaprezentowaną tematyką. Dzisiaj ogłaszamy jednak czwórkę wygranych, którzy otrzymają od nas powerbank TP-LINK PB50 10000 mAh oraz trzy oryginalne koszulki Dying Light.

We wpisie prezentującym wyniki postanowiliśmy pogrupować prace na trzy kategorie:

  • Prace wyróżnione – są to dzieła, które zrobiły na jury większe wrażenie od znacznej większości innych prac. Niewiele im zabrakło, by zdobyć nagrodę, w związku z czym zdecydowaliśmy wyróżnić je we wpisie podsumowującym konkurs.
  • Prace nagrodzone – są to trzy dzieła, które otrzymują specjalne wyróżnienie, a ich autorzy zostaną nagrodzeni oryginalną koszulką Dying Light.
  • Zwycięzca konkursu – jest to praca, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie. Autor dzieła zdobędzie nagrodę główną – powerbank TP-LINK PB50 10000 mAh, którego aktualna wartość rynkowa wynosi 150zł!

Jeśli chcecie od razu poznać głównych zwycięzców, przewińcie wpis na sam dół. Zalecamy jednak przejrzenie wszystkich wyróżnionych prac.

Prace wyróżnione

Age

Dla niektórych zombie są kojarzone z powodowaniem śmierci i wysyłaniem ludzi do grobu. Wszyscy wiedzą, że nadmiar pączków poważnie szkodzi ludzkiemu życiu. A zatem czy można uznać popularne donuty jako mini-zombiaki? 😉

Kliknij w grafikę, aby otworzyć ją w wyższej rozdzielczości.

Age

Zombie Italiano

Świeże mózgi to pragnienie każdego szanującego się zombiaka. Właśnie one stanowią ich główny przysmak. Zombie Italiano najwidoczniej o poranku miał tzw. “zombie mode” i jedyne, co pragnął zjeść, to właśnie świeżuteńkie malutkie móżdżki.

Zombie Italiano

Happis

Happis zaprezentował swojego ulubionego bohatera – Shena – w roli zombiaka.

W pełni świadoma swojej siły istota nieśmiertelna przemierza pustkowia Shadow Isles, by odnaleźć tego, kto stoi za epidemią zarazy w Ionii.

Happis

Rozmarzona

Dla Rozmarzonej wymarzonym zombie jest… jej chłopak. Zdaniem autorki mianem zombiaka można nazwać także zapalonego gracza, do których kwalifikuje się jej chłopak. Poznali się dwa lata temu za pomocą League of Legends, a teraz starają się wyjść “z pudełka” i wspólnie zamieszkać pod jednym dachem. Poniższa grafika doskonale to okazuje. 🙂

Rozmarzona

Prace nagrodzone

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają po jednej oryginalnej koszulce Dying Light. Gratulujemy!

Fufi

Fufi przesłała nam kilka swoich rzeźb wykonanych z masy modelarskiej. Wiemy, że Amumu jest mumią, lecz wygląda jakby chciał urwać jakiemuś zombie-królikowi głowę i wydobyć z jej wnętrza mózg, co zresztą widać na jednej z grafik. Wyraz twarzy drugiej z figurek – humanoidki – przedstawia wszystko, o czym myśli typowy zombie. Czyli nic.

Fufi 5Fufi 6Fufi 1 Fufi 2 Fufi 3

Fufi 4

FagFagasMinionki nawet jako zombie są przesłodkie. Nawet w przypadku apokalipsy wielu z nas pewnie nie byłoby w stanie zrobić im jakiejkolwiek krzywdy.

Przy okazji specjalnie dla Was wymyśliliśmy mały żarcik – jest on dość suchy, a zatem czytacie go na własne ryzyko!

Suchy żarcik

Kto jest najlepszym przyjacielem zombie-minionka?

…Soraka z zakonu banana

FagFagas

Drapek

A teraz moment szczerości. Niechaj każdy pomyśli, kto tak naprawdę byłby wymarzonym zombiakiem. Po chwili zastanowienia jestem pewien, że wszyscy wskażą… siebie. Kto by nie chciał siebie jako swego wykreowanego zombiaka? Z pewnością nikogo takiego nie znajdziemy na tej planecie. Dokładnie o tym samym pomyślał Drapek i wystylizował się na zombiaka.

Drapek 2 Drapek

Nagroda główna

Nagroda główna, czyli powerbank TP-LINK PB50 wędruje do użytkowniczki o pseudonimie Nickia. Zaprezentowała ona dla nas dwa autorskie utwory – pierwszy to ballada o miłości dwóch zombie. Drugi to aria operowo-zombiakowa.

Początkowo chcieliśmy wyróżnić głównie balladę, lecz po głębszym przemyśleniu nasze jury zdecydowało się wynagrodzić starania, pomysłowość oraz talent autorki, w związku z czym przyznajemy jej nagrodę główną. Gratulujemy!

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Musimy przyznać, że Wasze prace wyglądały naprawdę przerażająco w naszych oczach. Informujemy także, że na dniach pojawią się u nas kolejne konkursy – śledźcie uważnie naszą stronę główną!

Sponsorami konkursu są gram.pl oraz TP-LINK.

grampltplink

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.