Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wygraj 500zł oraz RP – ogłoszenie zwycięzców

Witajcie czytelnicy,

przepraszamy Was za opóźnienia w losowaniu nagród za ostatni tydzień. W związku ze wzmożonymi pracami związanymi z turniejem i wprowadzeniem nowych funkcjonalności zwyczajnie nie starczyło nam czasu na przeprowadzenie losowania. Nadrabiamy to w tym tygodniu i ogłaszamy, że nagrody za ten tydzień będzie losowanie z podwojoną pulą nagród.

formularz rejestracyjny na kolejny tydzień znajdziecie poniżej, a regulamin całego konkursu znajduje się tutaj: https://how2win.pl/rekawica-ezreala-4460-rp-oraz-inne-nagrody-w-konkursie-how2win/

[easy_contact_forms fid=16]

Zwycięzcy

Prezentujemy Wam wyniki losowania z obu tygodniu – tym razem umieszczamy adres e-mail zwycięzcy (a w zasadzie jego login znajdujące się przed znakiem @). 2 osoby z pierwszych miejsc proszone są o zgłoszenie się po odbiór nagród, a innym wypada życzyć, aby następnym razem to im przypadła nagroda.

nagrody2

nagrody1

Jako, że w pierwszym losowaniu nie aplikowaliśmy filtra na unikalność loginów przeprowadzamy dodatkowe losowanie, którego zwycięzca także wygrywa 20zł w formie karty PSC.

zwyciezca3

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.