Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Wybierzcie graczy na All-Star 2019

Pora wybrać graczy, którzy wezmą udział w wydarzeniu All-Star 2019. Głosowanie będzie otwarte do 17.00 CET 20 listopada 2019 r.

Możecie zagłosować na dwóch profesjonalnych zawodników z każdego regionu. Głos będzie można oddać na każdego aktywnego zawodnika, który wziął udział w co najmniej pięciu profesjonalnych meczach w sezonie 2019. Głosowanie międzyregionalne będzie indeksowane w systemie ważonym, więc każdy zawodnik może otrzymać maksymalnie 20% głosów spoza swojego regionu.

Niektóre regiony zostały wyłączone z głosowania globalnego ze względu na terminy wydawania wiz. Zajrzyj na lokalną stronę e-sportu, aby dowiedzieć się, czy region, na który chcesz zagłosować, jest dostępny.

Wszystkie składy All-Star, zarówno jeśli chodzi o profesjonalistów, jak i osobowości, ogłosimy przed rozpoczęciem wydarzenia.

GŁOSUJ TERAZ

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.